Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

24. 7. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Kvůli lásce jsem se stala fanynkou fitness

Autor: Klára Mlčochová

19.12.2018 15:22

Když jsem poznala Tobiáše, okamžitě mě to k němu táhlo. Shodou okolností jsem ho poprvé viděla ve fitness centru, kam jsem nešla kvůli cvičení, ale kvůli kamarádce, která zde pracovala na recepci. Jakmile jsem ho poprvé viděla, kolena se mi podlomila, srdce zdvojnásobilo počet úderů za minutu a mě naprosto došla veškerá slova. A to upozorňuji, že nejsem žádná „teenka“, která nemá příliš za sebou, ale naopak zralá žena, která si sama o sobě až do té chvíle myslela, že už pobrala dostatek rozumu.

Od té doby jsem do fitka chodila na návštěvy pravidelně, protože jsem za pomoci kamarádky, která se stala mým špionem, zjistila, že sem Tobiáš chodí několikrát do týdne. Vždycky jsem seděla na recepci, sledovala jej skrze prosklenou vitrínu a kochala se tím úžasným výhledem. Takhle se to táhlo několik týdnů, jenže mě to přestávalo stačit. Proto jsem se rozhodla, že ti vezmu z druhého konce a začnu se zajímat o fitness, abych se k tomu vysportovanému fešákovi dostala blíže.

Nakoupila jsem si vhodné oblečení a vyrazila cvičit. Jasně, připadala jsem si na těch strojích jako úplný magor, protože mi cvičení na nich absolutně nic neříkalo a svými amatérskými postupy si vysloužila několik úsměvných pohledů od ostatních, kteří očividně měli více zkušeností. Mé neši-kovnosti si bohužel (nebo možná bohudík) všiml i Tobiáš a jednoho dne mi přišel na pomoc, aby mi vysvětlil, že ten stroj, na kterém aktivně posiluji nohy, vlastně k těmto účelům vůbec neslouží. Jasně, trapas jako Brno…

Slovo dalo slovo a my se s Tobiášem začali ve fitku scházet pravidelně. Ze mě se stala fanynka fitness a z Tobiáše posléze můj přítel, který je v současné době už pár let mým manželem. Začátky to sice byly jako z nepovedeného románu o lásce, ale co už, když toho svého sportovce mám doma, nebo ne?
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.58

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA