Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

24. 7. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Já ho varovala, že jsem na sportování naprostý antitalent…

Autor: Klára Mlčochová

19.12.2018 15:20

Před rokem jsem se seznámila s Lukášem. Narazili jsme na sebe úplnou náhodou, ale jiskra pře-skočila okamžitě, a jestliže jsem si až do toho okamžiku myslela, že láska na první pohled je pouze výsadou amerických filmů, v tu chvíli jsem změnila názor. A troufnu si drze tvrdit, že to bylo vzájemné.

Padli jsme si do noty a začali se scházet. Na třetí schůzce se mě Lukáš zeptal, jestli bych s ním nechtěla vyrazit na hory, kam každoročně jezdí mezi svátky a věnuje se zimním sportům. Ačkoli jsem byla zrovna ve fázi naprosté zamilovanosti a byla bych v tu chvíli ochotna pro toho fešáka třeba skočit z okna, kdyby mě o to požádal, jakmile jsem z jeho úst zaslechla ona slovíčka „zimní sporty“, okamžitě jsem zbystřila: mě totiž na sportování nikdy příliš neužilo, natož pak na ty zimní radovánky. Lyžák na základce a posléze i střední škole pro mě byla očista a já se zařekla, že jestli ještě někdy vlezu na sníh, tak leda se svařákem v ruce někde na lehátko chytat ono pověstné horské sluníčko…

Přesto jsem jela, i když jsem Lukáše několikrát rázně upozorňovala na to, že si já a sport příliš nerozumíme a že jsem na sněhu stála naposledy ve druháku na střední a i tak to pro mě byla noční můra. Lukáš se tomu všemu jenom smál, protože podle mě nečekal, jaké kopyto si s sebou na ty hory bere. Jenže to mu velmi brzy došlo, když jsem se při prvním pokusu postavit se na prkno zbortila k zemi rychleji, nežli se za mnou vůbec stihl otočit a ani další pokusy nevypadaly o moc lépe.

Inu co vám budu povídat. Ten týden na horách byl po boku Lukáše úžasný, ale domů jsem si od-vážela nespočet modřin po celém těle. Myslím, že i Lukášovi velmi rychle svitlo, protože mě třetí den už nenutil jezdit na prkně, ale mohla jsem na něho čekat v příjemném zázemí horské chatky, kde jsem se dočkala onoho svařáčku a odpočinku na lehátku.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.58

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA