Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

24. 7. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Odjakživa mě bavilo pořádat velké hostiny pro rodinu a přátele

Autor: Klára Mlčochová

17.12.2018 14:53

Jsem ten typ člověka, který je hodně společenský a když může, obklopuje se lidmi, v jejichž spo-lečnosti je mu nejlépe. I můj manžel si už zvykl na to, že s oblibou pořádám nejrůznější akce, na kterých pokaždé servíruji doslova hory jídla. Bohužel naše stará kuchyně těmto společenským událostem příliš ho karet nenahrávala – byla malá a nebylo v ní tolik místa, abychom sem mohli pořídit velký stůl a k němu se všichni pohodlně vešli.
 
Proto jsem manžela několikrát ukecávala k tomu, abychom propojili obývák s kuchyní, vyměnili starou kuchyňskou linku za novou a pořídili větší jídelní stůl. Zasypávala jsem ho důvody, proč je zrovna tohle ideální řešení a několik týdnů na svém plánu nenápadně pracovala, až se mi manžela přeci jen podařilo ukecat.
 
Pustili jsme se do renovace kuchyně, jenže jak se velmi brzy ukázalo, nebylo to tak jednoduché. Místnost měla atypický tvar, takže jsme museli místo námi vybrané kuchyně hledat jiné řešení. Nabízely se moderní kuchyně na míru, které slibovaly pěkný design, maximální využití prostoru a praktické uspořádání vnitřních prostor, což mi imponovalo.
 
Díky tomu, že jsme probourali příčku mezi kuchyní a obývacím pokojem, vzniklo najednou mnohem více místa na pořízení většího jídelního stolu, díky kterému mi bylo ihned jasné, že pořádání rodinných a přátelských setkání u dobrého jídla už nikdy nebude problém, protože se nás sem rázem vejde mnohem více. S výsledkem jsem byla nadmíru spokojená, a jak se zdálo, i manžel byl nakonec rád, že jsme se do renovace kuchyně pustili. Sem tam mi dokonce pomůže i uvařit, protože ho baví všechny funkce a vymoženosti, které naše nová kuchyňská linka nabízí. A společné obědy nebo večeře s rodinou a přáteli? Ty pořádáme ještě častěji a všichni si to báječně užíváme!Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.58

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA