Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

23. 5. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ještě nikdy jsem si tak báječně neodpočinula

Autor: Klára Mlčochová

11.10.2018 03:07

Pracuji jako realitní makléřka a jak je všem asi známo, naše zaměstnání je docela náročné - a to jak časově, tak i fyzicky. V práci trávím i 15 hodin denně, když si to situace žádá, tak klidně i více. Poslední dobou jsem byla v práci více nežli doma, což sice přítel nesl poměrně nelibě, ale nedalo se svítit - zastávám pravidlo, že když se chcete mít dobře, musíte se pro to zkrátka obětovat.

Několik uplynulých měsíců jsem se maximálně věnovala své práci. I když mi to začínalo přinášet kýžené ovoce, za což by byl každý určitě rád, začala jsem na sobě pociťovat, že jsem stále více unavená, podrážděná a i moje tělo začalo vysílat signály, že něco není tak úplně v pořádku. Možná jsem to mohla čekat, možná jsem si za to mohla sama, ale dostihlo mě celkové vyčerpání organismu a s ním spojený syndrom vyhoření.

Kdo má s tímto zdravotním stavem zkušenosti, ten moc dobře ví, že to není legrace. Najednou se mi nic nechtělo, tělo mě neposlouchalo, nemohla jsem pobrat energii, bylo mi zkrátka na nic. Přítel se na to nemohl dívat a jednoho dne nám zaplatil wellness v Karlových Varech, který mu doporučila naše společná kamarádka. Naložil mě do auta a vydali jsme se vstříc několika dnům plným odpočinku. 

Hotel se nacházel na krásném místě, už jen pohled na zdejší přírodu člověka nabil energií. Já však očividně potřebovala mnohem více. Přítel nám zaplatil nejrůznější procedury, vystřídali jsme masáže, byli v sauně - zkrátka jsme vyzkoušeli všechno, co wellness Karlovy Varynabízel.

Pět dní, které jsme zde strávili, utekly jako voda, ale já musím říci, že jsem si ještě nikdy takhle báječně neodpočinula. Za ty dny jsem nabrala ztracenou energii i novou chuť - jak do života, tak i do práce. Příteli patří jedno velké díky, do hotelu se určitě v brzké době vrátíme.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   květen 2019

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA