Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

23. 5. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Dárek k výročí jsme si vybrali společně

Autor: Klára Mlčochová

11.10.2018 02:44

S přítelem jsme měli oslavit osmé výročí našeho vztahu. Asi víte, jak to bývá - na začátku každé lásky vyčerpáte klasiku v podobě plyšáků, nějakého doplňku, případně koupíte tomu druhému něco na sebe. Jenže jak čas plyne a čím déle spolu dvojice je, tím je kolikrát těžší něco vymyslet. Takže se není čemu divit, že ani nás nepřepadla kdovíjaká múza a měli jsme problém přijít na něco zajímavého.

Jelikož si s partnerem říkáme všechno, navzájem jsme se přiznali, že jednoduše netušíme, co tomu druhému k výročí dát. Když totiž něco chceme, tak si to koupíme a nemusíme čekat na výročí, narozeniny nebo třeba Vánoce. Takhle to u nás prostě je a jsme za to rádi. Jenže teď, s blížícím se výročím, v nás tak nějak rostla touha udělat si společnou radost. No jo, jenže čím?!

Poradila jsem se s kamarádkou, která je zároveň moje kolegyně v práci. Při obědní pauze jsme to spolu probírali a ona mi doporučila, ať si koupíme nějaký pěkný šperk, který budeme nosit oba a který nám naše výročí bude připomínat. Zdálo se mi to jako dobrý nápad, takže jsem jej hned odpoledne sdělila příteli. A i on byl nadšený.

Rozhodli jsme se, že si pořídíme náramek - já budu vybírat pánské náramky, přítel zase ty dámské. Chtěli jsme něco podobného, aby to pro nás mělo společný význam a aby bylo okamžitě jasné, že vybrat právě tyhle kousky byl účel. Hledali jsme několik hodin, protože se nám líbilo tolik modelů, že vybrat mezi nimi jen dva byl zkrátka nadlidský úkol.

Nakonec se ale podařilo. Já vybrala trochu výraznější náramek, přítel se držel spíše při zemi a vybíral decentní dámské náramky, které dle jeho slov na moje zápěstí dokonale padnou. Hotovo - vybráno - objednáno. Zboží dorazilo pár dní před výročím, my jsme to ale nevydrželi a dárky si věnovali s předstihem. Od této chvíle nám náramky, které nosíme každý den na ruce, připomínají naši osmiletou lásku. A kdo ví - možná k nim příští rok pořídíme nějaký další kousek.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   květen 2019

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA