Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

24. 5. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Na výběr nového vysavače jsem zůstala sama

Autor: Klára Mlčochová

11.10.2018 02:41

Jako každá žena v domácnosti mám ráda, když je doma pěkně uklizeno a čisto. Odjakživa jsem neměla ráda nepořádek a chaos, který u nás doma zkrátka nikdy panovat nesměl - to by byla moje smrt. Když se mi tedy jednoho odpoledne během úklidu náš starý vysavač rozhodl říci sbohem, popadla mě panika, že se do druhého dne na zemi objeví hromada drobečků a špíny, kterou se budeme muset brodit.

Okamžitě jsem běžela za manželem, že je potřeba vybrat nový. Byť jen pouhá představa, že nebudu moci vysávat, mě skličovala. Možná jsem pedant na úklid, ale už to mám zkrátka zakořeněné v povaze. Manžel mi ale řekl, že on tomu nerozumí a ať poprosím staršího syna. Toho elektro zajímá, pořád si pořizuje nové hračičky, tak mi určitě poradí.

Starší syn mě ale odpálkoval slovy, že ho sice elektro baví, ale rozhodně ne vysavače. Zajímá se totiž o hudbu a s tou nějaký trapný vysavač nemá nic společného. S těmito slovy mě div nevyprovodil ze dveří svého pokoje. Na výběr nového vysavače jsem tedy zůstala sama - pochybovala jsem, že u mladšího syna, který zrovna procházel pubertou, uspěji.

Nu což, nelenila jsem, sedla si k internetu a dala se do výběru. Říkala jsem si, že to přeci nemůže být tak složité, jenže opak byl pravdou. Náš starý vysavač měl as 15 let, takže už to byla nějaká doba, co jsme ho kupovali. V těch nových a moderních jsem se moc nevyznala. Našla jsem e-shop, kde vysavače nabízeli a jejich sortiment byl opravdu pestrý, což mě akorát tak ještě více zmátlo. Neváhala jsem se tedy spojit se zákaznickou linkou, když už mi nedokázali poradit doma, tady mi určitě nějaké rady a doporučení dají.

A taky že ano. Nechala jsem si poradit od milé paní, která byla velmi ochotná, se vším mi pomohla a společně jsme učinili objednávku. Objednaný vysavač dorazil do několika dní, funguje báječně a domácnost je zase jako ze škatulky. Jsem pyšná, že jsem to zvládla i bez těch tří chlapů, co mám doma. Jen počkejte, až budou chtít uvařit nějakou specialitu - asi jim to vysvětlím!
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   květen 2019

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA