Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

23. 5. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

K výročí jsme si s manželem nadělili novou kuchyni

Autor: Klára Mlčochová

11.10.2018 02:14

 

S manželem jsme letošní rok oslavili dvacet let manželství. Poznali jsme se na kurzu vaření, kam jsme se oba přihlásili pro naši lásku k vaření - a právě chuť trávit v kuchyni tolik času nás svedla dohromady. Už od začátku našeho vztahu společně vaříme, kuchtíme a zkoušíme nové recepty - oba nás to moc baví a k tomu všemu ještě více sbližuje.

 

Když jsme se pár měsíců před výročím svatby bavili o tom, co bychom si mohli k tak krásnému kulatému číslu nadělit, manžel přišel se zajímavou myšlenkou - uděláme si radost a pořídíme si novou kuchyni. Ta naše byla starší, nežli naše manželství - tenkrát jsme si ji přivezli od babičky a byli rádi, že jakožto mladý páreček máme alespoň nějaké to vybavení domácnosti. Linka už nám tak nějak zůstala a nás až do dnešního dne nenapadlo na tom cokoli měnit.

 

Z manželova nápadu jsem byla nadšená. Najednou jsem na staré kuchyni, ke které jsem samozřejmě chovala určitou náklonnost, protože jsem zde jak sama, tak i s manželem nebo dětmi strávila hodně času, viděla všechny nedostatky. Bylo rozhodnuto: dárkem k výročí bude krásná moderní kuchyně, kterou společně vybereme a která nás bude doprovázet minimálně dalších dvacet let.

 

Od kamarádky jsem si nechala doporučit jedny stránky, ze kterých před nedávnem taky kuchyni objednávala a nemohla si ji vynachválit. Po večerech jsme se s manželem probírali nabídkou, dávali si dohromady pro a proti, sledovali jednotlivé sestavy a nakonec dospěli k jasnému rozhodnutí: necháme si kuchyni sestavit na míru. Pro danou firmu to nebyl problém, takže jsme se s nimi spojili, na všem se domluvili a pak už jen čekali.

Trvalo to kratší dobu, nežli jsem původně očekávala, o to více jsem byla překvapena, když mi bylo oznámeno, že je nová kuchyně na cestě k nám. A musím vám říci, že to byla láska na první pohled! Moderní design, šikovné funkce, perfektní vnitřní uspořádání - měla zkrátka všechno, co jsme očekávali. Nemohli jsme si s manželem nadělit krásnější dárek k našemu kulatému výročí.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   květen 2019

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA