Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Byla jsem překvapena, jak šlo všechno rychle

Autor: Klára Mlčochová

27.08.2018 19:23

Stěhovala jsem se do většího bytu a ten menší, ve kterém jsem strávila první roky samostatného života, jsem se rozhodla prodat. Nemělo cenu si byt nechávat a například jej pronajímat, což by pro mě byly jen další starosti navíc - a o to jsem neměla zájem. Proto jsem se pustila do vytváření inzerátů, odpovídala jsem zájemcům, prováděla prohlídky. A tímto stereotypem jsem strávila dlouhé měsíce, protože jak se ukázalo, nebyla to taková procházka růžovým sadem, jak jsem si na začátku svého snažení myslela.

Když už jsem z celé věci začínala být zoufalá, přišel mi na pomoc kamarád Radek. Řekl mi, že jsem blázen, když si tak složitý úkol nechávám na svých bedrech, že kdyby on by na mém místě, dávno by se spojil s realitní kanceláří. Hučel do mě tak dlouho, dokud jsem mu neslíbila, že hned následující den vyhledám nějakou dobrou realitní kancelář a zkusím se s nimi domluvit.

Nemusela jsem hledat dlouho. Na internetu jsem našla známou, ověřenou a podle všeho i spolehlivou realitní kancelář, se kterou jsem si v brzké době domluvila schůzku. Přiznám se, že jsem neměla kdovíjaké očekávání, o to více jsem ale byla překvapena milým přístupem a ochotou mi pomoci.

Předala jsem realitní kanceláři všechny podklady a nechala je, ať se pustí do práce. Domů jsem se vrátila sice s dobrým pocitem, ale nečekala jsem, že by se věci mohly začít odvíjet tak rychle. Přeci jen jsem měla za sebou několik měsíců neúspěchů. Opravdu mě zaskočilo, když se mi realitní kancelář po necelých třech týdnech ozvala, že mají zájemce, předběžně navrženou smlouvu a že vše vypadá na dobré cestě.

Kamarádovi Radkovi patří velké díky. Kdyby mě svým návrhem nepopostrčil, asi bych nadále prodávala nemovitost na vlastní pěst a s největší pravděpodobností bych ani v této době ještě neměla od všech těch starostí pokoj.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA