Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

25. 5. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Vybrat dárek pro manžela byl docela oříšek

Autor: Klára Mlčochová

25.07.2018 09:09

Můj manžel měl co nevidět oslavit svoje kulaté třicáté narozeniny a k této příležitosti se rozhodl, že uspořádá větší oslavu. Plánoval pozvat nejen rodinu, ale i naše blízké přátele, aby společně se všemi mohl oslavit další dekádu svého života. Bylo mi jasné, že ačkoli se na oslavě sejde minimálně 30 dalších lidí, bude to právě můj dárek, který nejen manžel, ale i ostatní podrobí patřičnému zkoumání. Proto jsem si lámala hlavu nad tím, jakým dárkem tentokrát manžela potěším.

Byli jsme spolu už několik let, takže jsem postupně vyčerpala veškerou klasiku. Darovat mu kosmetickou kazetu, předplatné jeho oblíbeného časopisu nebo třeba kvalitní košili nepřipadalo v úvahu. Tentokrát to chtělo něco lepšího, čím bych mu vyrazila dech a dokázala, že si h patřičně vážím.

Postěžovala jsem si kamarádce Jitce, že si s dárkem pro muže vůbec nevím rady. Daly jsme společně hlavy dohromady, poseděly nad lahví dobrého vína a Jitka najednou přišla se zajímavým nápadem. Prý nedávno zahlédla stránku, na které nabízeli krásné pánské náramky. Tvrdila mi, že to nebyly jen nějaké levné cetky, ale naopak kvalitní kousky, které měly i svůj význam. Natolik mě její nápad zaujal, že jsem ještě tentýž večer usedla k notebooku a dala se do hledání.

Brzy jsem narazila na ony zmiňované stránky a byla uchvácena nabídkou, která se na mě usmívala již z titulní stránky. Náramky byly opravdu moc krásné, na první pohled byla vidět kvalitní práce, nemluvě o tom, že v sobě kombinovaly tradiční i netradiční materiály. V tu chvíli mi bylo jasné, že právě tohle je ta cesta, kterou bych se měla vydat.

Dny se sešly, oslava probíhala v plném proudu a přišel čas na dárky. Manžel rozbaloval pečlivě jeden dárek za druhým, těšil se z vtipných i milých dárečků, a když přišla řada na můj dárek, měl očekávání v očích. Očekávání se brzy proměnilo v překvapení a úžas. Nezklamala jsem, můj dárek byl vyhodnocen jako ze všech nejlepší a nejen muži, ale i ženy se mě ptaly, odkud jsem ten krásný náramek objednávala.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   květen 2019

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA