Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Návštěva realitní kanceláře mi otevřela oči

Autor: Klára Mlčochová

29.06.2018 18:14

Mnoho nabídek nemovitostí na internetu, v novinách, rádiu a dalších reklamních místech v mých očích vytvořilo úplný chaos. Proto jsem se vydala přímou cestou do realitní kanceláře, kde byly nabídky srovnané dle kriterií a nalezla jsem zde odborného pracovníka. Bylo mi doporučeno abych zkusila hledat z domova na webových stránkách a také jak přesně jak na to. Realitní kancelář  totiž nabízí přehledný seznam ve svém katalogu také na webových stránkách.

Nejprve přišel na řadu prodej bytu

Kancelář jsem vyhledala hlavně proto abych prodala svůj starý byt a poohlédla se po novém. Bohužel se moje nabídka bytu  o prodeji či pronájmu dostala k ostatním právě díky přehlcenému trhu s nemovitostmi a špatné propagaci, na kterou jsem neměla čas. Realitní kancelář mi pomohla a dala okolí vědět, že je můj byt k mání a poskytla detailní fotografie a informace.

Koupě nového bydlení

Navštívit kancelář se vyplatilo i v opačném případě, když jsem hledala vhodné prostory. Není totiž nic příjemnějšího než si doma sednout ke kávě či čaji a ve volném čase proklikávat nabídky nemovitostí v perfektně seřazeném katalogu. Poté jsem s největšími favority přišla přímo do kanceláře a kontaktovala jednoho z pracovníků a sjednala si osobní prohlídku bytu, při které jsem se přesvědčila, že fotografie nelhaly.

Správa nemovitostí

Obrátila jsem se na zaměstnance realitních kanceláří také v období péče o svou nemovitost v době pronájmu. Bylo toho na mě moc, starosti se mě jen sypaly, a proto byl nejvyšší čas předat štafetu někomu jinému a dívat se jen jak jde vše podle představ.

S realitní kanceláří jsem se poté domluvila na datu stěhování, a zajistili odvoz a zabalení všech věcí. Tudíž se pro mě stěhování nestalo noční můrou. Makléři byli také ochotni pomoci novým uživatelům mého bytů a hledat řešení na neočekávané situace. Konkrétně šlo například o problém s telefonním připojením, který pracovníci vyřešili.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA