Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Moderní kuchyně na míru vyřešila náš problém s atypickým prostorem

Autor: Klára Mlčochová

19.06.2018 13:22

S manželem jsme se rozhodli přestěhovat za prací. Děti už máme odrostlé, ale nemyslete si, že jsme ztratili smysl a chuť do života. Právě na opak. Máme to obrovské štěstí, že jsme plní elánu, proto jsme prodali náš domek na vesnici a rozhodli se pro koupi bytu v Praze. Vzhledem k tomu, že zde oba s manželem pracujeme, byla pro nás Praha jasnou volbou. Dlouhé dojíždění je pro nás ubíjející a i přes to, že nemáme byt přímo u práce, vyjde nás to časově podstatně lépe, o což nám šlo.

Při koupi jsme měli velké štěstí. Byt se nachází v pěkné lokalitě, za domem mám park, kousíček je obchod, i zastávka na MHD je v docházkové vzdálenosti pět minut. Zároveň se nám podařilo byt koupit za pěknou cenu na dnešní poměry. Mělo to však jeden háček. Tím háčkem byla kuchyně. Vzhledem k tomu, že je kuchyně jedním z mých nejoblíbenějších míst, musí splňovat požadavky, které ta naše rozhodně nesplňovala. Kromě toho, že už byla starší, zároveň byla velmi nešťastně řešena, za což však mohl samotný atypický prostor, který byl pro ni vyhrazen.

Ačkoliv jsme k bytu neměli žádné výhrady a celkově jsme s ním byly na první pohled spokojení, kuchyně potřebovala radikální změnu. Protože máme rádi moderní prostory, jasnou volbou pro nás byla moderní kuchyně na míru. V práci manžel dostal typ na firmu, která se specializuje na výrobu kuchyní na míru a hravě si dokázala poradit i s naším problémem. Kromě toho, že nám nabídli neskutečné množství designů a provedení moderních kuchyní na míru, vytvořili nám i přesný 3D návrh kuchyně, ze kterého jsme byli jednoduše nadšení. Z nepraktického pidi prostoru udělali přednost a vytvořili nám kuchyni snů. Zajistili i kompletní instalaci a já si teď jednoduše můžu užívat vaření a pečení v krásném a jedinečně řešeném prostoru.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA