Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

25. 5. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jak jsme hledali ověřený obchod nabízející elektro

Autor: Klára Mlčochová

29.05.2018 08:10

Blížily se narozeniny našeho tatínka a my jsme se společně se sourozenci nemohli domluvit na dárku, který by mu udělal největší radost. Čím blíže se narozeninová oslava blížila, tím více jsem byla nervózní, protože jsme stále neměli žádný nápad, natož hmotný dárek v ruce. Dny se překulily doslova jako voda a do oslavy zbýval už jen jeden jediný týden. Šlo do tuhého.

Svolala jsem oba bratry a byla nekompromisní. Byla jsem odhodlaná, že je nepustím z bytu, dokud se konečně na něčem nedomluvíme. Debata to byla dlouhá, protáhla se až do večera a my se stále nebyli schopni domluvit. Už jsem toho začínala mít dost.

Pak starší z bratrů přišel s nápadem, že bychom mohli tátovi darovat elektrický holicí strojek. Bydlíme ale na malém městě, kde je jen jeden obchod s elektrem. Tam nás bohužel svou nabídkou nedokázali zaujmout. Nikdo z nás neměl čas, aby jezdil do 50 km vzdáleného města, aby se tam podíval, jestli v tamním elektru nemají něco zajímavého.

Nezbylo tedy nic jiného, nežli hledat na internetu. K tomu jsem byla trochu skeptická, protože jsem jednou nakupovala online a neviděla ani zboží, ani peníze. Bráchové mě uklidňovali, že najdeme ověřený a lidmi vyzkoušený e-shop, ve kterém nabízí kvalitní elektro.

A taky že jsme našli. Narazili jsme na internetový obchod elektro-star.cz, kde měli kupodivu poměrně pestrou nabídku zboží za ceny, které nás mile překvapily. Navíc jsme se přesvědčili, že se jedná o ověřený obchod, měl totiž desítky pozitivních recenzí. Bylo rozhodnuto.

Našli jsme požadovanou kategorii a společnými silami vybrali pěkný, kvalitní a výkonný holicí strojek, o kterém jsme byli přesvědčeni, že tátovi udělá radost. Oslava byla co nevidět a náš dárek byl jeden z nejlepších. Tatínka jsme potěšili, holicí strojek používá každý den, i když mu tak často ani vousy nerostou. Zkrátka si ho natolik oblíbil.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   květen 2019

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA