Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

17. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Online nakupování mi ušetří spoustu času

Autor: Klára Mlčochová

16.05.2018 10:46

Mám pocit, že jsem poslední dobou čím dál tím více vytížená. V práci toho máme fakt hodně a nějak nám chybí volné kapacity. Do toho po práci běžím do družiny a do školky, úkoly, uvařit, poklidit a pak už jen lehnout a spát (haha).

Zkrátka moc toho volného času a do toho máme poměrně velkou rodinu a přiznám se, že představa, že neustále courám po nějakých nákupácích a vybírám dárky, je pro mě nemyslitelná. Vzhledem k tomu, že pracuju v kanceláři, tak s prací na počítači a na internetu nemám žádné problémy, mnohokrát jsem již objednávala na internetu a nemám s tím absolutně žádný problém.

Mnohokrát jsme se v kanceláři s kolegyněmi v rámci našich rozhovorů dostaly na téma online nakupování, e-shopů, atd. a máme poměrně rozdílné názory. Jedna kolegyně to absolutně neuznává. Měla jednu špatnou zkušenost a tak všechny internetové obchody hází do jednoho pytle. Já mám názor opačný. Pro mě nakupování na internetu znamená obrovskou úsporu času, který pak mohu věnovat efektivně něčemu jinému.

Osobně mám velmi oblíbenou jednu online nákupní galerii, ve které najdu většinou vše potřebné na jednom místě. Mám velmi ráda tento typ e-shopů, protože nejen že nemusím trávit hodně času tím, že bych prohledávala e-shopy, ale zároveň platím jen jedno poštovné, někdy mám i štěstí, že poštovné neplatím vůbec.

Nejvíce v mé oblíbené nákupní galerii pořizuji věci do domácnosti, vybavení pro děti a dárky k narozeninám. Je tam opravdu velké množství kategorií a široký sortiment. Což se jen tak někde nevidí. Když jsem potřebovala již odeslanou objednávku upravit, tak s tím nebyl absolutně žádný problém. Na co si totiž též potrpím, je kvalitní zákaznický servis. Nikdy se mi nestalo, že by mi zboží snad nedorazilo nebo že by bylo nějak poškozené.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA