Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Dámské náramky jako symbol našeho přátelství

Autor: Klára Mlčochová

23.04.2018 13:13

Má nejlepší přítelkyně již od dětství slaví příští víkend třicáté narozeniny. Protože jsem se rozhodla, že pro ní chci něco speciálního, začala jsem dárek vymýšlet již přibližně před měsícem. Mám ráda vše v klidu a důkladně naplánované. Její manžel chystal velkou narozeninovou garden party u nich v pergole, což byl skvělý nápad, teď už jen zbývalo, abych vymyslela něco, čím jí udělám radost.

Jako první typ jsem měla knihy. Strašně ráda čte a zvažovala jsem, že jí pořídím zcela novou kolekci jejích oblíbených knih s novými ilustracemi na obalu. Dokonce jsem i navštívila knihkupectví, které se nachází u nás ve městě na pěší zóně, a nakonec jsem nekoupila, protože jsem si řekla, že by to chtělo něco lepšího, něco, co jí bude připomínat naše přátelství a to, že jsem tady pro ní vždy, když bude potřebovat.

Ačkoliv jsem se domů vrátila s nepořízenou, v hlavě se mi rýsoval zcela nový a mnohem zajímavější plán. Protože jsem chtěla něco, co symbolizuje nás dvě, věděla jsem, že šperk bude to pravé. Obě si na to totiž potrpíme. Začala jsem hledat dámské náramky se symbolikou. Prošla jsem několik webů se šperk a jeden si mě získal hned na první pohled. Věděla jsem, že jsem narazila na to pravé. Vybrala jsem nám jedinečné náramky s kameny, které jsou naplněny energií, které nás budou navždy spojovat.

Neváhala jsem a dámské náramky jsem objednala. Teď už je mám doma, zabalené a namůžu se dočkat, až jí je dám. Doufám, že z nich bude unešená stejně tak jako já. A knihy? Ty už mám naplánované k svátku. Složíme se jí na ně ještě s její švagrovou. Takže vlastně všechno časem bude. Pokud si je do té doby nepořídí sama. Každopádně držte palce, ať vše dopadne podle plánu a oslava se vydaří na maximum a oslavenkyně si to užije.

 

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA