Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Liqua a elektronické cigarety patří k sobě

Autor: Klára Mlčochová

28.02.2018 10:37

S manželem jsme byli oba dva dost silní kuřáci. Kouřit jsme oba začali již v mladých, pubertálních letech, kdy to byla přece strašná frajeřina. Z frajeřiny se však stala závislost a den bez cigaret jsme si už jednoduše nedokázali představit. Když jsem čekala našeho syna, tak jsem kouření omezila na maximum, jenže jen co to šlo, tak jsem se opět vrátila do starých kolejí.

Kromě toho, že jsme si vychutnávali cigarety s manželem, velkou podporu v kouření jsme měla i v práci. S kolegyní jsme si šly společně odfrknout a zakouřit si u kafíčka. Jednoduše řečeno, kdybych se rozhodla pro to s tím skoncovat, vůbec by to nebylo jednoduché ani vzhledem k mému nejbližšímu okolí.

Což jsem však ještě nevěděla, co se vlastně stane. Jednoho dne si takhle přijdu do práce a tam má milá kolegyňka s elektronickou cigaretou v ruce a já se nestačila divit. Nikdy jsme na tohle téma ani nenajely a ona se tam najednou objeví a v ruce tohle. Byla jsem dost v šoku, lehce zklamaná, ale její pozitivní energie mě dost nakopla. To bych nebyla já, abych to ještě ten den nezačala řešit s manželem. A ten je pro to, že se má zkusit zkrátka všechno a tak proč ne elektronické cigarety? Neváhala jsem a ihned druhý den v práci jsem nám elektronické cigarety objednala. Nechala jsem si poradit i ohledně náplní do cigaret, kde jsem zvolila Liquu.

Za pár dní nám elektronické cigarety i s náplněmi různých příchutí dorazili a my jsme se do toho rozhodli po hlavě pustit. Přestali jsme si kupovat klasické cigarety a soustředili jsme se výhradně na elektronickou cigaretu. A výsledek? Ze začátku to byl skutečně boj, ale teď už bychom nedali elektronickou cigaretu z ruky a Liqua? To byla nejlepší volba, kterou jsme v rámci náplní mohli udělat. 
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA