Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Adaptér k autorádiu jako dárek pro mého muže

Autor: Klára Mlčochová

02.02.2018 08:58

Člověk si sotva uleví po Vánocích a začínají svátky, narozeniny a nejrůznější rodinné oslavy a znáte takový ten pocit, kdy už jste všechny své nápady vyčerpali a nějak nevíte, co máte svému druhému protějšku pořídit? Tak přesně tenhle pocit jsem měla, když jsem si uvědomila, že za týden a kousek bude mít můj milovaný muž 45. narozeniny. A teď babo raď, co mu mám pořídit. Tentokrát jsem měla už doopravdy pocit, že to nějak nevymyslím.

Byla jsem už na tolik zoufalá, že jsem požádala mé kolegy v práci, aby se mnou zkusili zapojit mozek a vymyslet něco kloudného, co mu udělá radost. Jelikož jsme to řešili i při obědě a zkrátka nikoho nic nenapadalo, začala jsem vymýšlet takové ty věci jako bonboniéra a nějaká flaška alkoholu. Pak ale začal kolega u vedlejšího stolu vychvalovat adaptér k autorádiu, který si pořídil. Ihned jsem začala dávat pozor. A v tu ránu jsem si řekla, že to by vlastně nemuselo být vůbec špatný.

Když odcházel z oběda, tak jsem si ho ihned odchytla, řekla jsem mu, že jsem slyšela o tom, že si pořídil adaptér k autorádiu a samozřejmě jsem chtěla zjistit, co přesně to umí a kde to seženu. Docela jsem ho pobavila svou urputností, nicméně mi vše vysvětlil a poslal mi do SMS odkaz na web, kde mají velkou nabídku.

Takže jen co manžel odjel v 6 hodin na trénink, sedla jsem k počítači, našla si adaptéry k autorádiu a objednala jsem podle typu jeho rádia ten vhodný. Hned další den mi přišlo potvrzení a odeslání objednávky a další den mi přišel do práce. Měla jsem z něj obrovskou radost. Hned o víkend pak byla oslava a já se nemohla dočkat, až si rozbalí. Nicméně jsem se dočkala a i on měl radost. Takže ve finále jeho letošní narozeniny dopadly moc dobře. 
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA