Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Moderní koupelna: Realizace byla mým splněným snem

Autor: Klára Mlčochová

19.01.2018 13:07

Znáte to, každý má nějaký ten sen, který by si chtěl za život splnit. U někoho je to luxusní dovolená, pro dalšího pořádné auto a pro mě to byla moderní koupelna. Vždycky jsem si přála mít obrovský prostor, ve kterém se bude nacházet volně stojící vana, v rohu bude prostorný, skleněný sprchový kout s masážním systémem. No a takhle bych tenkrát asi skončila.

Jenže můj manžel je prostě nejlepší a nikdy mě nepřestane překvapovat. Rozhodl se mi udělat radost. Jeden páteční večer jsme šli na večeři do naší oblíbené restaurace a on sebou nesl nějaké desky, ptala jsem se, co to sebou táhne, ale nechtěl mi to říct, pak když jsme si ale sedli, tak mi je mlčky dal do ruky, abych se podívala. Byl tam návrh na předělání naší horní koupelny, probourání takového kumbálu a propojení tak ve velký prostor. Nevěřila jsem svým očím. Dále tam bylo několik návrhů moderních koupelen. Všechno měl do detailu propracované. Úžasem jsem oněměla. To bylo přesně ono. To, co jsem si přála.

Byl natolik vybavený, že sebou vzal i tablet a tam měl nalezený e-shop, ze kterého byl připravený objednat, jen chtěl můj souhlas. Nicméně manžel mě zná a ví moc dobře, co se mi líbí, co ne a co bych chtěla. Takže měl přesně připravené v záložkách koupelnové vybavení mých snů. V podstatě jsem mu všechno potvrdilo a on ještě ten večer uskutečnil objednávku.

Ještě ten víkend začali se synem a manželovo kamarádem budovat a já se nestačila divit. Nějakou dobu to trvalo. Nicméně teď už máme hotovou naprosto luxusní koupelnu, ze které by vás zrak přecházel. Častokrát přijdu domu z práce a jen tak se jdu do ní podívat, protože popravdě jsem se jí dostatečně nenabažila. A myslím si, že ani nikdy nenabažím. Protože to zkrátka nejde.
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA