Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

17. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvukové čističky pod stromečkem měly úspěch

Autor: Klára Mlčochová

03.01.2018 13:24

Tak už máme pár dní po vánočních svátcích. Nevím, jak u vás, ale u nás se odehrával pěkný shon na rozdíl od idylické pohodičky. Tak jako každý rok se nic nestíhalo. Ano, i přes to, že jsem začala vše s velkým předstihem řešit, nedopadlo to úplně podle představ, respektive nestihlo se to podle představ. Vánoce jsme měli krásné v nejužším rodinném kruhu a následně ihned 25. jsme se pustili do objíždění příbuzných. Jistě to každý moc dobře zná, kdo má větší rodinu.

Všechny jsme však velmi úspěšně objeli, všechny jsme obdarovali, se všemi jsme poseděli a popili a já si teď sama dělám takovou menší sumarizaci. Co, kdo od koho dostal a jaký úspěch to mělo. To mi totiž vždycky udělá největší radost. Když je dotyčná obdarovaná osoba z dárků nadšená. V naší rodině letos rozhodně zabodovaly ultrazvukové čističky. Nepředstavujte si však nějaké ohromné přístroje. Jednalo se o malé domácí ultrazvukové čističky, ne žádné průmyslové. Obdarovali jsme tímto praktickým pomocníkem mojí mamku, tchýni, mou sestru i švagrovou. Takže zkráceně, téměř celá naše rodina bude čistit pomocí ultrazvuku.

Možná si říkáte, proč jsme zvolili zrovna tohle. Když se jedná o takové praktické dárky, nerada daruji něco, co nemám sama ozkoušené. A tohle mám. Protože jsem v létě dostala jednu takovou ultrazvukovou čističku od mého manžela. Na její využívání jsem si velmi rychle zvykla a teď už bych ji nedala z domácnosti. Člověk si velmi rychle zvykne na přístroje, které mu usnadňují život. Jinak tomu není ani v případě ultrazvukových čističek. Jelikož však celá naše rodina moc dobře ví o tom, že ultrazvukovou čističku máme a ví i co umí, měly obdarované osoby velkou radost a hned věděli co s tím. Jsem moc ráda, že jsme udělali takovou radost.

 
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA