Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

17. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Vedli jsme debatu, která liqua je nejlepší

Autor: Klára Mlčochová

15.12.2017 09:16

Stejně jako spousty dalších lidí i nás se dotkl trend v podobě elektronických cigaret. Společně s přítelem jsme příležitostní kuřáci, kteří si čas do času zapálí, ale nepovažujeme se za závisláky. Kouření e-cigaret je navíc daleko větší zábava, která nám jednoho večera v okruhu našich přátel vykouzlila i docela krušné chvilky…

Byl pátek večer a my jsme se sešli s pár kamarády. Dali jsme si něco k pití a dobře jsme se bavili. Pak přišla řeč na elektronické cigarety a začala se vést diskuze o tom, jaká liqua je vlastně nejlepší. My s přítelem objednáváme na stránce e-cigo.cz, kde mají fakt pestrý výběr, díky čemuž přítel asi nabyl dojmu, že má nejvíce zkušeností. Začal na celé kolo nadšeně vykřikovat, že nejlepší je příchuť melounu. A v tu chvíli se strhla debata.

Každý z nás si samozřejmě vedl svou a myslel si, že právě jeho názor je ten nejlepší. Takže zatímco jeden říkal meloun, druhý namítal jablko, další nedal dopustit na vanilku a aby toho nebylo málo, našli se i zastánci klasické příchutě tabáku. Já jsem si také stála za svým a preferovala jsem příchuť tropického ovoce, která se mi prostě zdála chuťově nejlepší.

Párty se tak proměnila v bujarou debatu, kdy mezi námi kolovaly cigarety, v nichž se nacházely nejrůznější příchutě. Jasně, nebylo to asi 2x hygienické, ale v tu chvíli, kdy se každý snažil obhájit svoji pravdu, nám to bylo jedno. Už to vypadalo, že se z konverzace stane hádka, když to jeden náš kamarád ukončil slovy, že si každý může kouřit, co chce. A s těmito slovy v hlavě jsme se pomalu rozešli domů.

Nám s přítelem to ale nedalo, tem večer jsme ochutnali několik dobrých náplní a rozhodli jsme se, že by možná stálo za to je vyzkoušet. Na stránkách e-cigo.cz, kde objednáváme pokaždé, jsme si objednali několik nových náplní a těšili se, až dorazí. Rozšířili jsme si obzory, ale už nikdy se nikdo z nás neodvážil tohle téma na nějakém z dalších večírků vytahovat. Co kdyby to tentokrát neskončilo tak poklidně, jako posledně…Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA