Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Vánoční dárky vždy nakupuji s předstihem

Autor: Klára Mlčochová

26.10.2017 13:28

Ať se nám to líbí nebo ne, Vánoce se blíží. Už ani ne dva měsíce a máme je tady. Já osobně považuju Vánoce za nejkrásnější období roku. Miluju takovou tu pohodu, kdy si dáte nohy nahoru, pijete svařák, k tomu se cpete cukrovím a koukáte na pohádky. Právě to je důvod toho, proč se do všeho pouštím s předstihem. Vyhnu se pak vánoční horečce a přecpaným obchoďákům nebo pozdícím se objednávkám.

Tak jako každý rok jsem začala dárky pro naše děti, to je tak nějak nejjednodušší, protože od nich vždy přesně vím, co by chtěli. Pak přichází na řadu rodiče, tchýně, tchán. No a úplně na konec zůstává manžel, u kterého je to nejtěžší. On totiž přece nikdy nic nepotřebuje, a když něco potřebuje, tak si to koupí. Myslím si, že to takhle ale není jenom u nás.

Takže jsem tak nějak o začátku měsíce začala pořizovat vše, co už jsme měla vymyšlené. To víte, že mi i něco jen tak padlo do oka a vzala jsem to. Dost žhavým tématem se staly Vánoce i u nás v kanceláři. Řešíme je téměř denně a dokonce jsme se pustili i do objednávání. Nikdy jsem moc e-shopům a online nakupování neholdovala, ale teď jsem udělala výjimku. Právě o polední pauzu, dva dny zpátky, mi kamarádka ukázala e-shop s takovými atypickými šperky. Sama tam objednávala pro svou švagrovou takový velmi pěkný náhrdelník. Jak říkám, nikdy jsem takový neviděla, ale vypadal opravdu elegantně. Dost mě to zaujalo a tak jsem si e-shop celý prohlédla. Kromě náhrdelníků, dámských náramků a náušnic nabízeli i pánské šperky a teda nejvíce mě zaujali pánské náramky. Hned jak jsem je viděla, tak jsem věděla, že to je přesně to, co potřebuju. Vybrala jsem jeden takový korálkový manželovi, synovi i dceři a přiznám se, že jsem vybrala i pro sebe. Všechny jsou ve stejném designu. Bude to něco, co nás bude spojovat.

Objednávka už proběhla, zítra by mi snad měli přijít. Jsem fakt napnutá, jak budou vypadat ve skutečnosti a co na to bude rodina říkat. 
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA