Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Díky ultrazvukové čističce mám víc času na rodinu

Autor: Klára Mlčochová

19.10.2017 13:53

Jistě každá žena moc dobře zná, jaké to je uklízet velkou domácnost. Já se kromě naší domácnosti, starám ještě o byteček mých rodičů. Bydlíme totiž v dvougeneračním domečku, kde já s manželem a dětmi bydlíme nahoře a dole bydlí mamka s taťkou. Každá domácnost má svůj oddělený vchod, ale protože už jsou staří, musím jim pomáhat. Sami už to bohužel nezvládají.

Musím se přiznat, že byly doby, kdy už jsem toho měla, jak se říká, plné kecky. Protože jsem se vracela kolikrát pozdě z práce a pak mě doma čekal ještě dvojitý úklid. S manželem jsme však přišli na velmi šikovné řešení v podobě ultrazvukové čističky. Našli jsme si e-shop, který se zabývá prodejem ultrazvukových čističek, a podle načtených článků jsme si vybrali takovou, která by nám asi tak mohla vyhovovat. A byla to opravdu ta nejlepší volba, kterou jsme mohli udělat.

Za pár dní nám přišla a od té doby na ní nedáme dopustit. Nejen, že mi usnadňuje práci, ale zároveň je ultrazvukové čištění mnohem účinnější než to moje ruční. Takže jsme vlastně zabili dvě mouchy jednou ranou. Protože neušetřím jen spoustu času, který mohu trávit se svojí rodinou, ale zároveň mám opravdu kvalitně vyčištěné veškeré předměty. Možná si říkáte, co všechno v ní čistím, ale divili byste se. Je toho opravdu mnoho, od příborů, keramiky až po manželovo náčiní z garáže. Jediné, co bych možná trošku změnila, by byla velikost čističky. Vzala bych ještě o něco větší, abych do ní nacpala i větší věci.

Velkou výhodu vidím i ve velmi jednoduché obsluze, kterou jsem vysvětlila i naší mamče a zvládá jí levou zadní. Vše je jasné a zřetelně zřejmé. A co víc si přát? Já mám vyhráno! Ušetřím čas, námahu a navíc mohu trávit čas s mými blízkými. 
Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA