Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Umyvadlo na desku dodalo naší koupelně nový dech

Autor: Klára Mlčochová

10.10.2017 08:29

Bude tomu pár let, co jsme se s manželem pustili do postupné rekonstrukce našeho stávajícího interiéru v domě. Už jsme byli po pořízení nové střechy, a když jsme se finančně trochu zahojili, pustili jsme se do interiéru. Nepředstavujte si však žádné obrovské změny. Jednalo se o menší úpravy, pořizování doplňků a tak. V neposlední řadě jsme se zaměřili i na koupelnu. Máme poměrně velkou koupelnu propojenou s toaletou. Díky tomu v ní máme jak sprchový kout, tak i vanu. Sprchový kout byl nový a vana byla v dobrém, zachovalém stavu. Pořídili jsme si však nové doplňky, mezi kterými bylo velmi pěkné zrcadlo, podložky na zem, i ručníky ve stejné barvě.

Když jsme měli vše pěkně barevně a designově sladěné, mysleli jsme si, že jsme koupelnou skončili, ale nebylo to pořád ono. Tak nějak mi tam pořád něco chybělo. Prohlížela jsem si různé e-shopy s koupelnovým vybavením a fotografiemi nových koupelen a hledala inspiraci. Velmi se mi zalíbila specifická umyvadla, která se opakovaně zobrazovala na několika fotografiích koupelen. Jen se měnily trochu tvary nebo velikosti. Neváhala jsem a našla jsem si kategorii umyvadel, kde jsem zjistila, že se jedná o umyvadla na desku. Protože mám ráda atypické věci, ihned mě okouzlilo umyvadlo ve tvaru obdélníku. My měli doposud klasické zapuštěné, kulaté umyvadlo. Ale věděla jsem, že tahle změna je přesně to, co naše koupelna potřebuje.

Hned, jak přišel manžel domů z práce, ukázala jsem mu, co jsem objevila. Nejprve z toho nebyl tak nadšený jako já, ale ve finále kývl, protože tohle umyvadlo bylo opravdu už stoleté. Neváhala jsem a objednala jsem ho. Když přišlo, tak se manžel s jeho kamarádem z práce pustili do instalace. A výsledek? No stojí za to. Prostor se stal rázem mnohem modernějším a zároveň je umyvadlo velmi praktické. Takže za nás absolutní jednička. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA