Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Náramky Nialaya zpečetily naše přátelství

Autor: Klára Mlčochová

22.09.2017 09:20

S Monikou se kamarádím už od školky. Je to moje nejlepší kamarádka a nejvěrnější přítel, kterému můžu zavolat i ve dvě hodiny ráno a vím, že mě nikdy nepošle někam. Už jako malým holkám nám lidé často říkali, že jsme jako sestry. A my jsme se tak i cítili. Když se blížily její narozeniny, chtěla jsem jí dát něco opravdu výjimečného. Toho roku jsme oslavovali i dvacetileté výročí našeho kamarádství, tudíž jsem chtěla vymyslet takový dárek, který by byl vhodný nejen jako dárek k narozeninám, ale i jako oslava našeho přátelství.

Projížděla jsem internet a ani za nic nemohla na něco přijít. V hlavě jsem měla jako vymeteno a žádný nápad ne a ne přijít. Vymýšlením a hledáním jsem strávila dlouhé čtyři dny, a čím blíže byly Moničiny narozeniny, tím jsem byla nervóznější, že ještě pořád nic nemám.

Jednoho odpoledne jsem narazila na zajímavou stránku, kde nabízeli dámské náramky. Monika je na šperky doslova ujetá a na náramky obzvlášť, takže mě okamžitě napadlo, že tohle by možná mohlo být ono. Rozhodla jsem se, že dárek vyberu právě tady a chtěla jsem pořídit hned dva stejné náramky, abychom měli s Monikou stejné.

Do oka mi padl náramek s křemenem a akvamarínem, který měl krásné jemné barvy a byl v kombinaci se stříbrem a zlatem. Přišlo mi to dokonalé, protože Monika měla ráda stříbro, já zase zlato. Křemen svými vlastnostmi vystihoval klidnou povahu mé nejlepší kamarádky, akvamarín zase podtrhoval mojí odvahu. Měla jsem vybráno, tenhle náramek byl pro nás dvě jako stvořený. V košíku mi přistály hned dva kousky a já jsem se tiše tetelila blahem.

V den oslavy Moničiných narozenin jsem otálela s věnováním dárku. Počkala jsem, až všichni ostatní své dárky předají a teprve poté jsem Monice podala krabičku. Byl v ní mnou vybraný náramek. Přála bych vám vidět Moničin výraz, když zjistila, že i já mám na své ruce ten samý náramek. Náramky Nialaya zpečetily naše přátelství tím nejhezčím možným způsobem.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA