Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Moderní kuchyně dodala našemu bytečku šmrnc!

Autor: Klára Mlčochová

21.09.2017 10:29

Žijeme s manželem v menším třípokojovém bytě. Obývací pokoj máme propojený s kuchyní, což je v dnešní době velice moderní. Já z toho však nadšená nebyla, protože stávající kuchyně nebyla ve stavu, ve kterém bych jí chtěla ukazovat návštěvám a hostům. Zkrátka se mi vůbec nelíbila, byla v bytě původní a my jsme ještě nenašetřili dostatek financí na její rekonstrukci. Kdykoli k nám přišla návštěva, nebyla jsem ve své kůži a můj manžel si toho všímal.

Po jedné návštěvě našich přátel jsme si večer sedli k televizi, udělali jsme si kafe a sledovali večerní zprávy. Cítila jsem na sobě manželům pohled, tak jsem se ho zeptala, co se děje. Řekl mi, že si dobře všímá, jak jsem nešťastná z kuchyně a že se kvůli tomu snad i stydím zvát k nám domů hosty. Musela jsem mu dát za pravdu. Náš byteček byl pěkný, dali jsme si záležet s jeho vybavením, což nás stálo poměrně dost peněz a byl to i jeden z důvodů, proč už nezbyly finance na zkrášlení kuchyně. Ten večer jsme o tom už nemluvili, zlom přišel asi za 14 dní.

Manžel mě odpoledne vyzvedl z práce, což obvykle nedělá a mě to logicky velmi překvapilo. Jakmile jsme přijeli domů, ihned mě posadil k notebooku, kde měl již připravenou stránku s nabídkou moderních kuchyní. Brada mi spadla k zemi, když mi manžel řekl, že by chtěl, abych byla šťastná, a proto si mám vybrat kuchyni, která by se mi líbila. Vděčně jsem mu padla kolem krku, ale hned na to začala vybírat.

Trvalo mi to celé odpoledne, než jsem jí konečně našla. Moje vysněná moderní kuchyně měla vše, co jsem si přála. Byla krásná, prostorná a praktická. Když jsem měla jasno, manžel převzal iniciativu a vše vyřídil. Nezbylo než čekat, až novou kuchyni přivezou, namontují a mě tak splní sen.

Netrvalo to dlouho, jen několik dní a nová kuchyně už měla své čestné místo u nás doma. Padla tam jako ulitá a celému našemu bytečku dodala šmrnc. Jsem manželovi nesmírně vděčná, že pro mě tohle udělal. Teď jsou u náš návštěvy pečené vařené, protože se nestydím ukázat jim svou novou nádhernou kuchyň! Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA