Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

CRM systém mi usnadnil a zefektivnil práci

Autor: Klára Mlčochová

01.09.2017 08:25

Ačkoliv pracuji v menší firmě, kontaktů máme opravdu nepřeberné množství a musím uznat, že jsme v tom měli prostě chaos. Vlastně nikdo neměl přístup zcela ke všem kontaktům firmy. Celkově naše řešení naší péče o zákazníky a zpracovávání údajů bylo nešťastné. Naštěstí se vše během posledních týdnů velmi razantně změnilo a já bych se o tom s Vámi ráda podělila.

Již je to delší dobu, co bylo na poradě nadhozeno téma CRM systém. Já osobně jsem byla velmi ráda, protože jsem nebyla spokojená s tím, jak to dosud funguje. Ale znáte to, všude se najdou spokojení i nespokojení lidé a dovolím si podotknout, že někteří naši zaměstnanci a moji kolegové zkrátka nejsou moc otevřeni novým věcem a změnám. Ve finále se však rozhodlo pro CRM a já zajásala. Než jsme se pak nadáli, proběhla velmi rychlá a hladká implementace přímo na míru. Samozřejmě jsme s tímto programem neměli zkušenosti, takže to pro nás, nebo alespoň pro mě, byla trošku španělská vesnice.

Naše vedení však myslelo na všechno a na etapy proběhlo školení, ve kterém nám pověřená osoba vysvětlila, co všechno CRM nabízí, jednotlivě jsme si prošli celý program a musím říct, že díky velmi proaktivnímu a individuálnímu přístupu jsme se v něm všichni začali poměrně dobře orientovat. Zároveň jsme dostali i příručku. Ve které byly i printscreeny obrazovek, takže když někomu nebylo něco jasné, velmi jednoduše si to mohl dohledat.

První měsíc, kdy jsme již všichni pracovali v CRM byl trošku náročný, nicméně nám přinesl mnoho výhod a já si ho nemůžu vynachválit. Došlo k zefektivnění naší práce a k celkovému zpřehlednění veškerých dat o našich klientech. Vždycky jsme kladly velký důraz na vztahy se zákazníky a díky této inovaci bude naše péče mnohem snazší a lepší. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA