Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Sítě proti hmyzu jsou od teď naší letní jistotou!

Autor: Klára Mlčochová

18.08.2017 08:56

Léto patří k mým nejoblíbenějším ročním obdobím. Venku je teplo, jezdíme s dětmi k vodě, často s přáteli nebo rodinkou grilujeme, sedíme na terase a užíváme si příjemně vlahých večerů. Jestli mi ale na létu něco vadí, ba dokonce mě přímo štve, je otravný hmyz. Není den, kdy bych se doma nehnala za nějakou mouchou, večer v dětském pokoji nehledala bzučící komáry a ráno se neprobouzela s muškami na stropě. Hmyz opravdu v lásce nemám, dokáže mi zkazit náladu a je to jediný důvod, pro který se na léto mnohdy ani netěším.

Když jsem si asi po milionté stěžovala manželovi, že už mám toho dotěrného hmyzu tak akorát dost, slíbil mi, že něco vymyslí. Druhý den přišel z práce s úsměvem na rtech a už mezi dveřmi mi sděloval, že s chlapama v práci na něco přišli. Sednul k počítači a ukázal mi stránky markupstudio.cz, kde najel do sekce sítě proti hmyzu. Začal mi vysvětlovat, že je to šikovné řešení, že ho má i Honza od nich a nemůže si to vynachválit. Řekla jsem si, proč ne.

Ještě ten večer, jen co jsem uložila děti a pofackovala domácnost, jsme společně usedli k internetu a pořádně si pročetli, co ony sítě proti hmyzu Praha vlastně nabízí. Slibovaly ochranu proti veškerému hmyzu, což pro mě bylo rozhodující. Víc jsem nepotřebovala. Spočítali jsme, kolik kusů budeme potřebovat, rozhodli jsme se, že je umístíme nejen do oken, ale i do dveří, protože především dveře z obýváku na zahradu máme přes léto prakticky celý den dokořán a objednávku potvrdili.

Zboží dorazilo za několik dní. Neváhala jsem ani minutu a hned po obědě hnala manžela, aby je do oken nainstaloval. Je to šikulka, moc času mu to nezabralo. Byla jsem mile překvapena, jak sítě v oknech pěkně drží, je skrze ně vidět, čehož jsem se bála, že budou zhoršovat výhled. Teď už mě žádný hmyz v podobě mušek, komárů nebo malých černých potvor otravovat nebude.

 

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA