Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Vysněná koupelna se stala realitou

Autor: Klára Mlčochová

27.07.2017 14:03

Mým snem byla vždycky moderní koupelna s pěknou vanou i sprchovým koutem. Přišlo mi to nejen designově pěkné, ale zároveň velmi praktické mít v koupelně oboje. Nikdy dřív jsme však neměli buď dostatek času, nebo dostatek finančních prostředků. Nicméně, teď se to změnilo. Jednoho dne přišel manžel z koupelny večer do postele a sám uznal, že už je to hrozný. A mělo by se to začít řešit.

Naše koupelna byla z roku raz dva. Staré dlaždice, poškrábaná vana a i záchod měl již svá nejlepší léta dávno za sebou. Proto jsme dali dohromady naše možnosti a rozhodli se, že teď je ten správný čas. Začali jsme se koukat na internetu na prodejce s koupelnovým vybavením a téměř ihned jsme měli jasno. Hned mezi prvními e-shopy byl e-shop Aquany, kde ta nabídka byla nejen velmi bohatá, ale zároveň i cenově zajímavá. Což pro nás byl skvělý kompromis. Chtěli jsme kvalitní vybavení, které nás zároveň nezruinuje.

A co jsme si všechno vybrali? Bylo toho opravdu hodně. Vzali jsme to hezky popořádku a první byla umyvadla. Překvapilo mě, jak hladce jsme se s manželem shodli. Chtěli jsme dvojumyvadlo a to hlavně z praktických důvodů, i kvůli dětem. Pak přišly na řadu toalety, kde jsme se rozhodli pro velmi moderní technologii v oblasti WC. Ta toaleta má zabudovanou i spršku. Opravdu zajímavá vychytávka. Místo naší ošuňtělé vany jsme vybrali moderní oválnou vanu a pěkný, skleněný sprchový kout.

To všechno jsme si objednali a nechali dovézt až domů. Manžel je velmi šikovný, proto se o vše se švagrem postaral. Barevně jsme ji sladili do hnědé a béžové. A než jsem se nadála, měli jsme doma perfektní, multifunkční koupelnu, která splňovala veškeré mé tajné touhy do posledního detailu. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA