Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Na svůj náramek od manžela nedám dopustit

Autor: Klára Mlčochová

03.07.2017 14:44

Měli jsme s manželem výročí od svatby a jsme zvyklí, že každý rok si chodíme sednout na večeři do naší oblíbené restaurace, dáme si skleničku vína, pak třeba zajdeme ještě do kina, dáme si nějakou drobnůstku a strávíme spolu vždy moc hezký večer.

Letos to však proběhlo celé trošku jinak. Když už se blížil náš den D, šla jsem za Vaškem a chtěla se s ním domluvit, na kolikátou hodinu nám mám zarezervovat stůl pro dva. On mi ale řekl, ať nerezervuji, že letos to má vymyšlené jinak a ať to nechám v jeho režii a o nic se nestarám. A já jen zůstala stát s otevřenou pusou. Velmi mě jeho vlastní iniciativa překvapila, ale nebránila jsem se, proč taky ano, že? Miluju, když mě manžel něčím překvapí a už tohle bylo pro mě tak trošku překvapení. Když nastal náš den, ráno mi jen řekl před odchodem do práce, ať jsem ve 4 hodiny nachystaná. Já končila v práci v půl 3, což bylo úplně akorát. Děti odjížděly k babičce, kde zůstávaly celý víkend a já měla něco málo přes hodinku na to, abych se stihla připravit. Outfit už jsem měla vymyšlený z předešlého dne, hlavu jsem si umyla ráno. Takže hlavním úkolem bylo se nějak hezky nalíčit a vyžehlit si vlasy. Stihla jsem to s přehledem a pár minut před 16 hodinou už zvonil před domem manžel. Jeli jsme směr centrum, tam jsme v jedněch garážích nedaleko řeky nechali auto. On vzal šátek a řekl, že je to překvápko, zavázal mi oči a už v tu chvíli jsem se cítila jako v sedmém nebi. Šli jsme po kostkách, šli jsme několik minut, pak jsme vstoupili na něco dřevěného a o pár vteřin později jsme si sedli a on mi sundal šátek. Seděli jsme na takové menší lodi s kapitánem a číšníkem u krásně prostřeného stolu. Uprostřed byla umístěná krásná svíčka, číšník přinesl šampaňské a předkrm. My jsme si ťukli, manžel odběhl pro krásnou kytici tulipánů a menší krabičku. V té krabičce byl náramek. Vždycky jsem si potrpěla na dámské náramky, ale tenhle byl zcela jiný. Byl nádherný. Já jsem mu dala hodinky, byl z nich nadšený. Pak jsme se plavili po Vltavě a musím Vám říct, že krásnější výročí jsem nezažila. Později jsem pak zjistila, že se jedná o šperk značky Nialaya, což je luxusní značka, která je oblíbená celebritami z celého světa. A mě si získala okamžitě. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA