Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Liqua do elektronických cigaret mě baví!

Autor: Klára Mlčochová

30.06.2017 08:02

Když jsem poprvé vyzkoušela elektronickou cigaretu, musím se přiznat, že můj názor nebyl nikterak pozitivní. Tenkrát s ní přišel jeden můj spolužák na vysoké škole a básnil o ní jako o tom nejlepším, co kdy vyzkoušel. Zatímco ostatní nadšeně přikyvovali, já jsem vrtěla hlavou. Neviděla jsem na tom vůbec nic úžasného, vlastně mi to ani nechutnalo.

O pár týdnů později jsem e-cigaretu vyzkoušela znovu, tentokrát na oslavě narozenin mé kamarádky. Dala mi ochutnat borůvkovou náplň a mě to natolik zachutnalo, že jsem ji nedala celý večer z ruky. A to nejsem kdovíjak zapálený kuřák, dám si jen občas. Začala jsem se o elektronické cigarety zajímat více.

Našla jsem si stránku e-cigo.cz, která se zabývá prodejem tohoto sortimentu. Upřímně mi spadla brada, když jsem viděla, kolik je možností pro výběr. Nejvíce mě zaujala liqua, tedy náplně do e-cigaret, které udávají chuť vašemu kouření. To se mi líbilo, našla jsem náplň s příchutí vanilky, jahody, mentolu i klasického tabáku. A co si budeme nalhávat - tohle vám klasická cigareta nenabídne, rozhodně ne v takové pestré paletě.

Rozhodla jsem se, že si jednu elektronickou cigaretu koupím. Proč ne, nemůžu nic ztratit, kromě finanční investice. Objednala jsem si cigaretu, nabíječku, několik náplní a vkusný obal, abych ji nemusela nosit jen tak ledabyle po kapsách. Jakmile mi balíček přišel a já vyzkoušela jahodovou příchuť, už jsem cigaretu nedala z ruky.

Teď s odstupem několika měsíců jsem toho názoru, že elektronické cigarety nejen mnohem lépe chutnají, ale navíc vyjdou i daleko levněji a především vám tolik neškodí. A to pro mě bylo hlavní, nechtěla jsem si kvůli tomuhle zlozvyku devastovat tělo. Ne víc, než bylo nutné, když jsem nebyla schopna s kouřením přestat úplně. Nejvíce mě na tom baví liqua, která často střídám a dávám tak svému kouření úplně jiný rozměr. Nakonec je to docela zábava.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA