Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

17. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jak nám Microsoft Dynamics CRM změnilo život

Autor: Klára Mlčochová

29.06.2017 13:47

Už deset let pracuji jako asistentka ředitele jednoho nejmenovaného podniku. Za ta léta, co jsem po jeho boku, jsem se stala doslova pravou rukou. Jakmile se ve firmě řeší něco nového, pokaždé to ředitel probírá se mnou. Až takovou má ve mně důvěru. Když tedy jednoho dne opět mával ze své kanceláře a naučeným gestem naznačoval, abych co nejdříve přišla na kobereček, bylo mi okamžitě jasné, že se jdeme opět o něčem poradit.

Šéf mi představil novou službu. Šlo o Microsoft Dynamics CRM, což byl název, který mi zpočátku vůbec nic neřekl. Kancelářský balíček Microsoft Office sice znám, ale tohle bylo něco nového, co moje uši slyšely poprvé. Dostala jsem pobídnutí, abych se posadila vedle šéfa a mohla tak nahlížet do monitoru.                                                                                                 

Záhy jsem pochopila, že cílem této služby dokonalé předělání koncepce prodeje. Moc dobře vím, že v této oblasti má naše společnost drobné mezery a možná právě proto nad tím šéf uvažuje. Microsoft Dynamics CRM má několik základních prvků, mezi něž patří efektivní prodej, inteligentní marketing, péče o zákazníky, sociální sítě, správa a řízení automatizace procesů. Když se na to člověk podívá takhle, moc mu toho neřekne. Jenže když se na to zadíváte jako na celek, má to obrovský potenciál a s firmou to může udělat hotové zázraky.

Když se mě tedy nadřízený zeptal na můj upřímný názor, nadšeně jsem kývla. Pak už věci vzaly rychlý spád. Naše firma si nechala sestavit řešení na míru, což bylo to nejlepší, co jsme mohli udělat. Už po pár měsících byly viditelné jasné rozdíly a především obrovský skok kupředu. S touto službou, na kterou jsem prvních pár vteřin koukala jako na zjevení něčeho nemožného, se zlepšily výsledky firmy a díky tomu i život nás všech. Určitě vám nemusím říkat, že se to podepsalo na finančním ohodnocení - samozřejmě v kladném slova smyslu.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA