Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Proč jsme se rozhodli pro sprchový kout

Autor: Klára Mlčochová

05.06.2017 10:51

Už před asi dvěma měsíci jsme si s manželem domu pořídili sušičku na prádlo. Když mi ji přivezli domu, byla jsem nadšená, pak jsem ale zjistila, že se nedá v koupelně už vůbec hnout. Občas, když jsme nějaké prádlo nenechali zcela dosušit v sušičce, ale ještě jsme vytáhli sušák a pověsili ho, koupelna byla zcela přeplněná. Vzhledem k tomu, že je naše koupelna poměrně starší, rozhodli jsme se s manželem, že s tím něco uděláme. A naše rozhodování bylo docela rychlé, protože jsme věděli, že ta vana už tam prostě být nemůže. A to nejen kvůli zabírajícímu prostoru, ale také proto, že ji stejně nevyužíváme na nějaké relaxování, ale pouze na sprchování. Proto sprchový kout byl jasnou volbou. Teď ale který. Nabídka sprchových koutů je na našem trhu opravdu bohatá.

Už z dřívější doby jsme měli dobré zkušenosti s manželem s jedním e-shop, který se zaměřuje na prodej pouze koupelnového vybavení. Měli jsme jasno, že rozhodně vybereme právě u tohoto prodejce, jen jsme nevěděli jaký typ. Manžel si oblíbil čtvercový typ sprchových koutů a já půlkruhový. No a teď babo raď. Protože jsme se nemohli domluvit, rozhodli jsme se pro zcela jiný typ a to čtvrtkruhový. Vzhledem k tomu, že jsme na to docela spěchali, neváhali jsme a ihned jsme si ho objednali. S manželovým kamarádem jsme již byli domluveni, že se o vše postará.

No a do 14ti dnů jsme měli naši koupelnu kompletně předělanou a neumíte si představit, jaká je to teď pohoda. Protože díky tomu, že jsme to tam celkově trochu jinak zorganizovali a místo vany máme sprcháč, tak se tam najednou může člověk i pohnout. Tohle rozhodnutí se nám vyplatilo.

Při objednávání sprchového kouty jsme si vyhlídli nové WC a umyvadlo, ale to zase časem. Musíme to dělat postupně. Každopádně jednou bude vše hotové přesně podle našich představ. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA