Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvukové zvlhčovače jsou moc šikovná věc

Autor: Klára Mlčochová

17.05.2017 14:40

Již takových dobrých deset let pracuji v kanceláři ve velké výrobní firmě. Ačkoliv já sama do výroby a výrobních hal přijdu opravdu jen sporadicky, neustále jsme řešili těžký vzduch v halách. Kolegové neustále předkládali návrhy na vylepšení hal, několik jsme i vyzkoušeli, ale bohužel to nemělo takový efekt, jaký se očekával, a celá investice nebyla ve finále efektivní.

Pak jsme však jednou takhle debatovali a kolega hodil jen tak do placu: „A co takhle pořídit ultrazvukové zvlhčovače vzduchu?“ Tak jsme o to polemizovali, zjišťovali jsme si bližší informace a ve finále se to odsouhlasilo. Kolega, který to nadhodil, tak to samo sebou dostal za úkol zajistit. Nebyl to pro něj takový problém, protože již měl vytipovanou firmu, se kterou by chtěl navázat kontakt, takže netrvalo dlouho a ultrazvukové zvlhčovače byly objednané. Pověření zaměstnanci z firmy, která nám to zajišťovala, přijeli a o všechno se postarali. Což bylo super. Z naší firmy se o to nikdo nemusel starat. Jen si pak pověření zaměstnanci z výroby nechali vysvětlit, jak to vlastně funguje, kde se to ovládá a to bylo vše.

No a musím Vám říct, že to stojí opravdu za to. Za poslední dobu jsem byla v hale několikrát kvůli nějakým papírům a ten vzduch je opravdu vlhčí. Trošku jsem se o to zajímala a zjistila jsem, že naše zvlhčovače mají nějaká speciální čidla, která poznají, kdy je vzduch špatně dýchatelný, sami se sepnou a zajistí zvlhčení vzduchu. Něco takového by se mi líbilo domu, samozřejmě ne tak velkého. Ale v dětském pokoji se setkáváme neustále s tím, že je tam špatný vzduch. Vzala jsem si od mého kolegy kontakt a zkusím zjistit, zda by nebyla nějaká možnost u nich pořídit něco podobného, ale v domácím provedení. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA