Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Římské rolety dodaly naší ložnici ten pravý šmrnc

Autor: Klára Mlčochová

17.05.2017 14:21

Už je to delší dobu, co jsem s manželem řešila, že bych do naší ložnice něco pořídila. Pořád jsem měla takový pocit, že nám tam něco chybí. Vzhledem k tomu, že jsme s manželem dost často za jedno, souhlasil i s tím, že by to opravdu něco chtělo. Že to prostě není to pravé ořechové.

Procházela jsem si porůznu ve volných chvílích obchody s bytovými doplňky, ale nic mi nepadlo do oka. Buď se mi to líbilo, ale nebylo by to tam kam dát nebo se to tam vlastně vůbec nehodilo. Tak trochu jsem byla zklamaná tím, co jsem v obchodech našla nebo spíš nenašla.

Mé zklamání však bylo tamtam, protože došla na návštěvu k mé kolegyni do práce a pak jsem je uviděla. Krásné římské rolety. Nikde jsem žádné takové neviděla a přesně ty co měla ona, jsem potřebovala do své ložnice. Neváhala jsem a ihned jsem si od ní zjistila, kde si je pořídila. Nebyly z žádného obchodu někde tady poblíž, objednala si je na internetu u jedné firmy, která se specializuje přímo na stínící techniku. Hned jak jsem došla domů, sdělila jsem své nadšení manželovi a téměř ihned jsme se vrhli do vybírání. V podstatě hned jsme měli jasno.

Když už jsme měli rolety doma, nemohla jsem se dočkat, až je vybalíme a dáme do ložnice. No a výsledek? Ten stál rozhodně za to. Nejen že perfektně stínící, což je super, když nám odpoledne pálí sluníčko do oken, ale zároveň jsou moc pěkné a designově nám tu místnost zase o něco zútulnily.

Od té doby uplynula již nějaká doma, a protože jsme s nimi velice spokojeni, rozhodli jsme se pro římské rolety i do obývacího pokoje a do dětských pokojíčků. Samozřejmě jsme zvolili jinou barevnou kombinaci, ale zcela stejný styl.  Opět nebyl absolutně žádný problém s objednávkou a ani dodáním a do týdne jsme je měli doma. Všichni jsme z nich moc nadšeni a myslím si, že brzy si pořídíme i na chalupu. Římské rolety Praha nás opravdu nadchly. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA