Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Vybírání nábytku z masivu nás nikdy neomrzí

Autor: Klára Mlčochová

17.05.2017 10:05

S manželem si oba dva velmi potrpíme na design. Hlavně interiérový design. Proto porůznu, když jsme v nějakém obchodě, tak pokukujeme po doplňcích a někdy i kouscích nábytku, který bychom strašně nutně potřebovali (haha).

Vím, že někomu se to možná bude zdát vtipné, ale jsem vděčná za to, že i po několika letech manželství máme tak skvělý vztah a dokážeme se pro něco společně nadchnout. Častokrát i jen tak sedíme u notebooku a prohlížíme na internetu různé magazíny, ve kterých se zabývají bydlením, interiéry, ale i zahradami a tak. A říkáme si, co bychom chtěli u nás třeba změnit a tak nějak si pomalu plánujeme, do čeho se pustíme.

Manžel už před delší dobou našel na internetu e-shop, ve kterém prodávají nábytek z masivu. Už jsme si tam i jednou objednávali. Jsme vždycky nadšeni, z jejich velké nabídky. My náš dům ladíme do moderního stylu, ale vždycky se nestačím divit nad tím, jak skvěle vypadá rustikální nábytek. Tak jsme si seděli a prohlíželi a oba jsme se na první pohled zamilovali do pěkné komody. Ihned nám bylo jasné, že je to vzájemné a přesně jsme věděli místo, kam bychom ji mohli umístit. Vzhledem k tomu, že byla za velmi rozumnou cenu, rozhodli jsme se, že si prostě uděláme radost. Hlavně jsme si byli jisti, že to ocení celá rodina. Proto jsme vlastně ani moc neváhali a rovnou ji objednali. Byli jsme velmi natěšeni na den, kdy nám ji přivezou a to nadšení ještě stouplo, když jsme si ji umístili do naší chodby. Velmi se nám tam hodí a perfektně vyplnila prázdné místo. Zároveň máme zase kam ukládat věci.

Ačkoliv nábytek máme pěkný. To vybírání a prohlížení nejrůznějších jak e-shopů, tak magazínů nás prostě nikdy neomrzí. A myslím si, že brzy se začne zase po něčem poohlížet. Protože to bychom nebyli my. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA