Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Luxusní dámské šperky Nialaya změnily můj postoj ke šperkům

Autor: Klára Mlčochová

04.05.2017 09:00

Ať se mi to líbilo nebo ne, mé kulaté narozeniny se nezadržitelným tempem blížily a my jsme s manželem začali vymýšlet, jak je oslavíme. Ačkoliv já jsem byla přesvědčená o tom, že na tomhle věku již není nic k slavení, manžel si nenechal vymluvit velkou oslavu s rodinou a přáteli. Vzhledem k tomu, že počasí nám mělo docela přát, rozhodli jsme se ji uspořádat o víkend u nás na terase. Máme poměrně velkou, zastřešenou terasu. Když jsme však zjistili celkový počet hostů, rozhodně to nestačilo. Manžel však nezahálel. Vytáhl z garáže staré dřevěné lavice a stoly, napojil je hned vedle terasy, sjel do nějakého obchodu se zahradními potřebami a koupil takový velký igelitový stan a pustil se do jeho sestavení. A na mě bylo občerstvení. Naštěstí jsem na to nebyla sama. Mamka a dvě nejlepší kamarádky se do toho pustily se mnou. Pekly jsme dva medovníky, slané šneky, muffiny, udělaly jsme jednohubky a chlebíčky. A v odpoledních hodinách jsme se začali všichni postupně scházet. Myslím si, že sousedi z nás museli mít radost, protože nás bylo opravdu hodně.

A oslava mohla začít. Manžel začal přípitkem a svým dárkem. Byla jsem opravdu velmi překvapená a dojatá. Dostala jsem obrovskou kytici rudých růží, takových těch opravdu velkých a uprostřed bylo udělané srdce z bílých růží. A k tomu jsem dostala dvě menší krabičky. Bylo mi jasně, že v tom bude nějaký řetízek nebo tak něco. Otevřela jsem obě krabičky a byly v nich luxusní dámské šperky Nialaya. Upřímně jsem se s tím nikdy dříve nesetkala. Konkrétně náramek na ruku a prsten.  Nejen že jsou velmi krásné, ale zároveň mají spirituální hodnotu a to mě zaujalo ještě více. Zjistila jsem si informace významu použitých kamenů a musím říct, že tyto šperky jsou pro mě mnohem víc, než jen nějaký doplněk k oblečení. Podtrhují mou osobnost a podporují průchod pozitivní energie. Opravdu mi udělal manžel obrovskou radost, od té doby je neustále nosím. Ideálně se mi hodí ke každému oblečení a zároveň mi dodávají sílu. Musím říct, že to byl asi jeden z nejlepších dárků, co jsem kdy dostala. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA