Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Domácí ultrazvuková čistička jako dárek pro naši babičku

Autor: Klára Mlčochová

01.05.2017 09:37

Pomalu, ale jistě se blížil den, kdy naše babička měla mít velkou narozeninovou oslavu, protože ji čekaly sedmdesáté narozeniny. Máme obrovskou výhodu, že naše babička je stále čiperná a snaží se neustále udržovat a vzdělávat. Stále jsme řešili s manželem, co jí pořídit. Protože znáte to, nechtěli jsme dárek, za který poděkuje a šoupne ho mezi další nepraktické dárky do skříně.

Jednoho dne přišel manžel s tím, že jeho kamarád si pořídil domů do dílny ultrazvukovou čističku, kterou využívá i jeho manželka v domácnosti a jsou z ní nadšeni, protože se stala jejich velkým pomocníkem. Protože žádný náš nápad netrumfnul tuto čističku, rozhodli jsme se podívat na web, který nám kamarád doporučil, a začali jsme vybírat z domácích ultrazvukových čističek. Rozhodli jsme se pro takovou střední čističku, protože jsme si nebyli zcela jisti, na co všechno ji bude využívat, a nechtěli jsme, aby došlo k situaci, kdy se jí tam daný předmět nebude vejít. Každopádně za pár dní nám čistička přišla, my ji zabalili a byli jsme připraveni na tu slávu.

Když nastal den D, začali jsme být trošku nervózní, protože jsme se báli, zda nás s tím dárkem babička nepošle někam. Každopádně dárek rozbalila a zprvu vůbec nevěděla, k čemu by ji mohla použít. Nicméně jsme jí ujistili, že využití je opravdu velké. Vysvětlili jsem jí, jak se používá a upřímně jsme byli zvědaví, jak to dopadne.

Za týden jsme ji navštívili a byli jsme překvapeni. Babička si v ní nechala vyčistit zanesené příbory, protézu na zuby pro ni i dědu, ozdobné nádobky a mnoho, mnoho dalšího. Děda ji začal také používat, protože si každý den kutí v garáži a má tam předměty, které mají menší otvory, a s jeho prsty se do nich již nedostane. Navíc bývají znečištěné od barviv nebo olejů, takže se mu čištění nikdy nepodařilo tak, jak si představoval. A my byli nadšeni, protože dárek se nám opravdu vydařil a babička si ji nemůže vynachválit. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA