Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Sítě proti hmyzu učinily havěti útrum!

Autor: Klára Mlčochová

25.04.2017 13:44

Také nemáte rádi, když vám po ovoci lezou mouchy nebo vás večer u televize otravují komáři? Pak máme něco společného! Já tuhle havěť přímo nesnáším, ať už se jedná o mouchy, komáry, drobné černé broučky nebo jiné nezvané hosty. Doma je mít nechci, jenže jak jim zabránit ve vstupu, když jsou v létě okna dokořán?

Přeci kvůli nim nepřestanu větrat, to tedy v žádném případě. Ale už mám dost otravného bzučení much, které drze sedají na všechno - tedy i na jídlo, které máme potom jíst. A komáři? O těch ani nemluvím! Počítání kousanců po horké noci se u nás doma stalo skoro sportovní disciplínou. Přípravky do zásuvky nefungují, vyzkoušela jsem jich několik a už jim zkrátka nevěřím. Tak co teď?

Naštěstí je můj manžel šikovná hlavička. U oběda mi řekl, že mu kolega v práci doporučoval sítě proti hmyzu, který prý všechny problémy vyřeší jako lusknutím prstů. Dají se přidělat jak do oken, tak i do dveří, stojí rozumné peníze a zabrání havěti, aby se u nás doma zabydlovala, jak se jí zachce. Řekla jsem si, proč to nevyzkoušet.

Hned druhý den odpoledne jsem si našla stránky markupstudio.cz, které sítě proti hmyzu nabízely. Zaujala mě nejen technika provedení, ale i použité materiály a samozřejmě i cena, která je pro mě i přes veškeré pohodlí bez hmyzu stále na prvním místě. Všechny dílky do sebe zapadly a já učinila objednávku, která mi měla zpříjemnit život.

Sítě proti hmyzu jsme o pár dní později s manželem instalovali do většiny oken, nezapomněli jsme ani na dveře na zahradu a na balkon. Řekli jsme si, že když už, tak už. Mile mě překvapilo, jak snadno se do oken nasadily, byla to otázka chviličky. Dobrou zprávou je, že hmyz už se k nám vůbec nedostane, všechny mušky, mouchy, komáři i jiná havěť má jednou provždy útrum.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA