Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Dětské montérky: Praktický dárek pro našeho syna, který měl maximální úspěch

Autor: Klára Mlčochová

18.04.2017 08:19

Minulý týden byly našemu Matýskovi čtyři roky a manžel mu chtěl udělat radost něčím jiným, než jsou klasická autíčka, motorky a tak dále. Neustále jsme si však lámali hlavu nad tím, co by mohlo být to pravé. A pak manžel přišel s velmi zajímavým nápadem, že mu pořídíme montérky. Protože Matýsek je manželův hlavní pomocník, a když je manžel v garáži, tak tam Mates nesmí chybět.

No a manžel nezahálel. Hned začal vyhledávat e-shopy s pracovním oblečením, kde mají k dispozici i dětské velikosti a našel. Byli jsme nadšeni z nabídky dětských montérek a vybrali jsme klasické zelené s laclem. Samozřejmě jsme k tomu pořídili i pár drobností a nesměl chybět dort, který každý rok peče moje máma.

No a než jsme se nadáli, tak nastal den D, malý už byl natěšený, protože věděl, že je to jeho velký den. Připravili jsme občerstvení, na lustr jsme přivázali balónky a samozřejmě nesměl chybět ani dětský šampus. Odpoledne se nám sjela celá rodina a Matýsek byl v sedmém nebi, protože všude byly samé dárečky. Od babičky s dědou dostal nové kolo, pak dostal spoustu autíček, svítící meč, knížky a mnoho dalšího. No a my jsme si náš dárek nechali až na poslední chvíli. A byli jsme plni očekávání. Jak byl malý nedočkavý, tak papír roztrhal opravdu rychle a teď jste měli vidět jeho reakci. Očička se mu úplně rozzářila a my jsme měli obrovskou radost, protože i on ji měl. Samozřejmě si musel montérky ihned obléknout a všude říkal: „Podívej, já jsem jako táta.“. No ještě chvíli jsme pak poseděli s rodinou, a když se všichni rozprchli, manžel zaplul do garáže a za ním hned náš syn, který byl pyšný na to, že má montérky jako tatínek. A my jsme zabili dvě mouchy jednou ranou. Nejen že jsme mu udělali radost, ale zároveň jsou montérky z kvalitního materiálu, tak když se někde o něco zadrhne, tak doufám, že bude lépe chráněný, než v obyčejných tepláčkách. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA