Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Mé zkušenosti s CRM MS Dynamics

Autor: Klára Mlčochová

10.04.2017 13:27

Pracuji v officu velmi velké společnosti, proto se dá počítat s tím, že má velmi široký objem klientských informací. Není to tak dávno, co jsme z našeho zastaralého interního systému přešli na CRM MS Dynamics, který slouží k práci se zákaznickými daty.

Přechod ze starého systému na nový byl pochopitelně velmi náročný. Musí Vám být jasné, že panovala na pracovišti poměrně velká panika, protože nikdo z nás tak nějak moc nevěděl, co má od CRM očekávat.

Každopádně po dusnu, které se dalo krájet nožem, jsme se zdárně dostali k cíli. Implementace i licence proběhla v pořádku. Všichni již měli plně funkční nové komplexní řešení a v podstatě jsme se s ním začali všichni učit. Prošli jsme si samozřejmě školení, ale já jsem zastáncem toho, že člověk se vše nejlépe naučí v provozu při dennodenním používání.

No a má zkušenost? Já upřímně jsem nadšená. Nejen, že je CRM velmi přehledný a dobře se v něm pracuje, ale zároveň velmi zefektivnil celkovou naši práci, podpořil produktivitu prodejů a celkově zapůsobil pozitivně na náš marketing. Díky tomu se podařilo kompletně přepracovat celou koncepci a přišlo se s novým přístupem směrem k našim klientům.

V naší firmě to mělo celkově samé pozitivní dopady. Kromě toho, že se zefektivnil prodej díky novým funkcionalitám, naše péče o klienty a zákazníky je mnohem propracovanější a kvalitnější. Naplno využíváme nástroje pro řízení marketingových zdrojů, správu kampaní, individuální inovace jednotlivých procesů, grafů, formulářů a mnoho dalšího. Naše automatizace procesů, správa ale i celkově řízení se díky nástroji workflow vyšvihla na mnohem vyšší úroveň.

O celou implementaci se nám stará firma, kterou nám doporučil jeden z našich velmi významných partnerů, a celková spolupráce proběhla na jedničku. My jsme se se CRM naučili a všichni jsou spokojeni. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA