Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Rekonstrukce koupelny stála za to

Autor: Klára Mlčochová

24.03.2017 11:24

S mou rodinou žijeme v domečku, který si myslím, že máme v rámci našich možností velmi vkusně zařízený. Není to tak dlouho, co jsme pořídili novou kuchyňskou linku a na čas jsme si oddechli. Nicméně to nestačilo! K našemu maximálnímu uspokojení chyběla nová koupelna. Protože jsme měli vždy jiné priority, tak jsme ji neustále odsunovali až nakonec celého seznamu, co je potřeba udělat. A teď se dalo říct, že už došel seznam s tím, co je potřeba udělat a tak nějak jsme se s manželem shodli na tom, že se na ní vrhneme.

Manžel je v tom, co se točí okolo domu, velmi aktivní. Hned začal zjišťovat, co všechno mi nová koupelna obnášela a začali jsme si pomalu dávat dohromady naše společné plány, jak by koupelna měla vypadat. Největší boj bylo vybrat barvu. Protože každý jsme měli zcela odlišnou představu. Každopádně jsme narazili na dlaždice, které se líbila nám obou, a bylo vyhráno. Manžel je velmi šikovný, takže si s dlaždičkami hravě poradil. Následný problém však bylo celkové vybavení koupelny. Máme to štěstí, že interiér, ve kterém se naše koupelna nachází je velmi prostorný, no a já jako správná žena jsem si přála vanu. Manžel si moc na takové poléhávání v horké vodě nepotrpí a přál si skleněný sprchový kout a nejlépe s masážními tryskami po stranách. Vzhledem k tomu, že jsme se dost dobře nedokázali dohodnout, výsledek byl jasný, sprchový kout i vana.

Manželův kamarád nám doporučil firmu, která se zabývá prodejem koupelnového vybavení a potrpí si na kvalitu a design. Okamžitě jsme prolustrovali jejich webovou stránku a trvalo nám opravdu dlouho, než jsme vybrali. Protože se nám líbila snad všechna umyvadla v jejich nabídce. Stejně tak to bylo s toaletou, sprchovým koutem, vanou i nábytkem. Po x hodinách strávených jsme však vybrali a musím říct, že se každý den těším, až se budu moct večer zavřít v naší koupelně a užít si zasloužený relax po náročném dni. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA