Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 1. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Chci, aby letošní dovolená byla stejně tak skvělá, jako ta minulá!

Autor: Klára Mlčochová

22.03.2017 08:07

Na letošní dovolenou se nesmírně těším! Jako každý rok pojedeme s manželem do Chorvatska, máme tam oblíbenou destinaci, kam se rok co rok vracíme. Dokonce ani hotel neměníme, jezdíme stále do toho samého a nemůžeme si ho vynachválit.

Jakmile odjedeme na dovolenou, necháváme všechny starosti doma v Praze. Sbalíme si kufry a vždy dvanáctého července odjíždíme směr chorvatské pláže. Loni ale byla naše společná dovolená přeci jen trochu jiná, slavili jsme s manželem dvacáté výročí vztahu a můj milý mě překvapil, když jsme se jednoho dne po večeři vydali na pláž a on mě při západu slunce znovu požádal o ruku. Ačkoli jen ve dvou, obnovili jsme své manželské sliby a připomněli si, proč se vlastně stále tolik milujeme.

Překonat loňskou dovolenou, která tak nastavila příčku pořádně vysoko, nebude vůbec jednoduché. Proto jsem se rozhodla připravit se na čas strávený u moře s pořádným předstihem, abych nic neponechala náhodě a byla tak o krok napřed. Prvním úkolem bylo zkontrolovat pasy, ty jsou v pořádku. Dále jsem měla zamluvit hotel na náš termín, rovněž splněno. A pak přišlo to nejdůležitější: oblečení, které si povezu s sebou.

Co se týče módy, jsem hodně náročná. Jen tak mě něco nenadchne, nezaujme a už vůbec nepřiměje k tomu, abych to vzala na sebe, pokud s tím nejsem na 100% spokojená. Každý rok trávím většinu dovolenkového času v šatech. Ty miluji! Dámské šaty jsou mojí drobnou závislostí. Našla jsem si eshop, kde dokážou splnit moje vysoké nároky a požadavky, které místy hraničí až s bláznovstvím. Ale našla jsem, nakupuji tam každý rok před letní sezonou, abych byla na léto připravená a mohla jej přivívat se vší parádou. Ani letošní rok nevynechám pravidelné nákupy. Mám totiž v merku jedny krásné šaty, vzdušné a sahající až na zem. V těch se stanu královnou pláže, to si pište!Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA