Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 6. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Pořídila jsem si ultrazvukovou čističku a nedám na ni dopustit

Autor: Klára Mlčochová

09.03.2017 10:38

Jsem typ ženské, která se asi trošku více, než jiné, vyžívá v uklízení. Asi Vám to bude připadat vtipné, ale pro mě je úklid jakýsi druh vnitřního, duševního relaxuj. Ale zas tak akční, že bych třeba chodila uklízet i k němu jinému, to opravdu nejsem.

Nicméně můj manžel z toho není moc nadšený, protože má pocit, že musím pořád něco dělat a že si neodpočinu. Ale asi nejsem ten typ, co by prostě jen tak proválel celý víkend a nehnul prstem. Každopádně on už se na to nemohl dívat a tak se rozhodl, že mi chce něčím ulehčit, aspoň trochu. Pořád se snažil něco vymyslet, ale v podstatě všechno jsem mu zamítla, no ale pak jednoho dne přišel z práce s tím, že přesně ví, čím mi pomůže. Koukala jsem na něj a on říká, koupíme ultrazvukovou čističku. Úplně jsem si nebyla jistá, že vím, co jsou ultrazvukové čističky. Jen co jsme dovečeřeli, sedli jsme si k počítači, manžel našel webovou stránku, která se zaměřovala na prodej zařízení, které využívají ultrazvuk. Našli jsme si kategorii ultrazvukových čističek pro domácnosti a vybrali jsme ultrazvukovou čističku řady Laboratory. Prý si ji pořídil i jeho kolega v práci domu a je to skvělý pomocník. Manžel byl v podstatě rozhodnutý, takže nebylo co řešit.

Čistička byla skladem, to znamená, že nám během pár dní přišla. No a je to úplně skvělá věc. Vyčistí Vám to sebe větší nečistoty. Fakt jsem byla překvapená. A navíc je to čištění tak šetrné, že to daný předmět vůbec nepoškodí. Zkoušela jsem v ultrazvukové čističce čistit zašlé příbory, mince, našemu dědovy protézu, babičce brýle a musím vám říct, že to fakt stálo za to. Navíc se čistička velice snadno přenáší i převáží, takže když babička dělala velký úklid, prostě jsme jí s manželem hodili do auta a převezli jsme jí k nim a ona si v ní nechala vyčistit obrovské množství věcí.

Vzhledem k tomu, že z ní byla babička nadšená úplně stejně jako my, tak aspoň už nemusíme vymýšlet dárek k narozeninám. Nejen, že je to velmi praktický dárek, ale zároveň víme, že jí to udělá radost. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   červen 2018

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA