Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

26. 4. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Rozhodla jsem se pro zdravotní obuv a výsledek stojí za to

Autor: Klára Mlčochová

08.03.2017 16:54

V práci dost stojím na nohou nebo různě poletuji a jak už to tak asi bývá, věk už není pouhé číslo, ale začal se nenápadně ozývat. Co si budeme nalhávat, tímto stylem, jak momentálně naše společnost funguje, se asi důchodu nedočkáme a padneme někde po cestě do práce nebo z práce (haha). Jenže já jsem se rozhodla, že svá ozývající záda a bolest chodidel nenechám jen tak, protože se mám ráda a myslím na i na sebe a své zdraví. Ačkoliv to může vyznít trošku sobecky, každý člověk by se měl mít rád a dopřávat si vše potřebné.

Stále jsem řešila, jak můj malý, ačkoliv velmi nepříjemný problém vyřešit. Podařilo se mi sejít s mou dlouholetou kamarádkou, která je zdravotní sestřička v nemocnici a ona sama moc dobře ví, co to je den co den neustále na nohou. A ona sama mi doporučila vsadit na zdravotní obuv. V práci má také speciální obuv a je s ní maximálně spokojené. A to, že se řekne zdravotní obuv v dnešní době rozhodně neznamená, že budete muset nosit nějaké hrozné retro modely bot.

Ihned, jak jsem se vrátila domů, navštívila jsem webovou stránku internetové lékárny, kterou mi doporučila a má s ní dobré zkušenosti. Jejich nabídka zdravotní obuvi byla opravdu široká. Vzhledem k tomu, že nejrůznější bolesti mě trápily již delší dobu, usoudila jsem, že není důvod, proč vyčkávat a ihned jsem si objednala botky, které mi padly do oka a popisem mě přesvědčily, že přesně to potřebuji.

Než jsem se nadála, uběhlo pár dní a má objednávka byla vyřízená a mě kontaktoval dopravce s informací, že mi veze balíček. Nechala jsem si nové boty odvést přímo do práce, abych je mohla ihned vyzkoušet. No a má reakce? Jsem nadšená! Přiznávám, chvilku bude asi každému trvat, než si na ně zvykne. Je to zkrátka zase něco úplně jiného, každopádně to stojí za to, protože mým zádům se ulevilo a představte si, že chodidla mě přestaly bolet úplně. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   duben 2018

PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA