Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

20. 6. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Online nakupování – konečně jsem se k němu také odhodlala

Autor: Klára Mlčochová

07.03.2017 10:57

Upřímně se Vám musím přiznat, že jsem nikdy dříve neholdovala právě online nakupování. Asi jsem stará škola a stála jsem si za tím, že co si neosahám, to si nekoupím. Nicméně zároveň jsem zastáncem toho, že všechno se má zkusit.

Kamarádce se narodila holčička Anička, a protože jsme celkem velká parta lidí, konala se u nich doma docela velká párty s přáteli. Musím podotknout, že k nám do obýváku bychom se rozhodně všichni nevešli. Naštěstí oni mají podstatně větší dům než my, takže to proběhlo hladce.

Každopádně zpět k nakupování, potřebovali jsme s manželem nějaké dárky pro Aničku a chtěli jsme něčím potěšit i Katku s Martinem. Různě jsem chodila po obchodech a upřímně mě nic nějak extra nenadchlo. Zkrátka asi jsem náročná a výběr mi nestačil. A proto jsem se rozhodla vyzkoušet konečně nějaký e-shop. A to bych nebyla já, abych to nebylo něco velkého. Proč poprvé objednat s nějakého menšího e-shopu, když můžu objednat rovnou z online nákupní galerie. A ano, našla jsem si nákupní galerii Cool Home, kde najdete snad úplně všechno, na co si vzpomenete. Od ložního povlečení, bytového textilu, hraček, oblečení, až po doplňky na oslavy a karnevaly. Dost jsem byla tak širokým výběrem překvapená. Takže jsem do virtuálního košíku vložila různé oblečky pro miminka, pár hraček a zaujalo mě velmi saténové ložní povlečení, tak jsem jedno vzala pro Katku s Martinem a jedno i pro nás domu. Velmi mi vyhovovalo, jak byl u každého zboží popisek, takže jsem si lépe představila, jak to bude vypadat. Navíc, teď se dá na webu využít doprava zdarma. A já byla maximálně spokojená. Zboží nám přišlo za pár dní domů, jen jsem ho zabalila a pak o víkend předala na oslavě a musím říct, že dárečky shledaly velký úspěch. Teď už vím, že když nebudu mít náladu na courání po obchodech mezi davy lidí, opět se vrátím do této nákupní galerie a z pohodlí domova objednám vše potřebné. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   červen 2018

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA