Klára Mlčochová

TÝDEN.CZ

26. 4. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Mé zkušenosti s kuchyní na míru

Autor: Klára Mlčochová

06.03.2017 08:58

Tak asi jako každá žena jsem si vždy přála mít kuchyni snů, která bude prostorná, bude mít moderní design a zároveň bude multifunkční. Neříkám, že by naše kuchyně byla nějak špatná, ano vařit se v ní normálně dalo, ale nemohla jsem říct, že by to bylo to mé vysněné království. Jednou jsme však takhle seděli s manželem a udělal mi obrovskou radost, protože mi řekl, že přemýšlel o tom, jak jsme se bavili o naší kuchyni, že by to chtělo změnu a že je pro. Dokonce už zjišťoval, kde by bylo nejlepší moderní kuchyni pořídit, a dostal od kolegy tip.

I hned jsme navštívili webovou stránku výrobce kuchyní, který se zaměřuje na kuchyně moderní, ale i klasické a byli jsme opravdu mile překvapeni. Upřímně jsem nepočítala, že bychom takhle rychle vybrali. Nadchli jsme se pro tip kuchyně Modern Line z lamina v barevném povedení zlatá višeň. Protože jsme počítali, že tahle nová kuchyně s námi zestárne, rozhodli jsme se pro kuchyni na míru.

No a jak to celé vlastně celé probíhalo? Zkontaktovali jsme pana Pavlíka, sdělili jsme mu naši představu, přímo na míru nám vytvořili 3D návrh naší kuchyně. Rozhodli jsme se, že chceme kompletně vybavenou kuchyni, proto jsme se rozhodli i pro myšku a nový sporák se sklokeramickou deskou a digestoří. Vestavěné spotřebiče jsou opravdu stylové a rozhodně nelituji. Veškeré vybavení kuchyně mám barevně laděné do stříbrno-šedivé barvy. Veškerou montáž a dovezení kuchyně jsme měli zcela bez starosti. Všechno přivezli, nastěhovali, namontovali a ozkoušeli. A můj první celkový dojem? Jednoznačně paráda. Hned jak jsem si dala nádobí, hrnce, talíře, skleničky, zkrátka všechno tam, kam patří, rozhodla jsem se udělat královskou večeři. Takže jsem zaběhla koupit maso a uvařila jsem náš oblíbený maďarský guláš s houskovými knedlíky. Celá rodina jsme se pak sešli u jednoho stolu a užívali si pohled na naši novou, úžasnou kuchyni. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Klára Mlčochová

V tomto blogu naleznete vlastní zkušenosti autorky.
Klára
Oblíbenost autora: 3.82

O autorovi

Jmenuji se Klára Mlčochová a ráda se věnuji psaní textů. Proto bych se ráda prostřednictvím tohoto blogu s Vámi pravidelně podělila o své zkušenosti.

Kalendář

<<   duben 2018

PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA